Foto: AP/SCANPIX/LETA

VIDEO: Toms Krūzs izbrāķēts auguma dēļ 0

Amerikāņu aktieris Toms Krūzs vairs nespēlēs grāvējfilmu varoni Džeku Rīčeru, jo viņa auguma parametri atzīti par nepiemērotiem šai lomai.

Reklāma
Reklāma
“Ko tālāk? Jāņi – šašlika svētki?” Soctīklos uzvirmo neapmierinātība par dzirdēto 18. novembra koncertā pie Brīvības pieminekļa
Latvijā palielināsies minimālā alga: cik liela tā būs? 19
“Runa vairs nav par to, vai… bet gan – kad?” Noplūdušas sarunas detaļas no slēgtas konferences Viļņā
Lasīt citas ziņas

172 cm garais Krūzs ir atveidojis Rīčeru divās Holivudas filmās, bet trillera autors Lī Čailds spriež, ka pienācis laiks meklēt citu aktieri, jo grāmatās Rīčers aprakstīts kā gara auguma vīrietis. “Man ļoti patika strādāt ar Krūzu; viņš ir foršs puisis. Taču lasītājiem ir taisnība: Rīčera augumam ir būtiska nozīme. Krūzam ir daudz talanta, bet pietrūkst auguma centimetru,” intervijā BBC atzina grāmatu autors Čailds. Viņš aicinājis lasītājus nākt klajā ar ieteikumiem par piemērotāko aktieri Rīčera lomai topošajā TV seriālā.

Video:


LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.