Kokteilis
Dzīvo

TOP 4 visneparastākās sievietes saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: pexels

Šo zodiaka zīmju pārstāves ne vienmēr varētu raksturot kā standarta skaistuma paraugus. Taču piesaistīt vīriešu uzmanību viņām nesagādā ne mazākās grūtības – viņas to dara gluži vai intuitīvi. Vērojot šīs sievietes šķiet, ka viņām ir ļoti pievilcīga un vilinoša aura. Viņas prot koķetēt, taču dažkārt šķiet kautrīgas. Bet vēl viņas ir noslēpumainas, kas savukārt ļoti piesaista pretējā dzimuma uzmanību. Viņu patiesā pievilcīga slēpjas viņu skatienā, smaidā un uzvedībā.

Lūk, 4 zodiaka zīmju sievietes, kas ir ļoti neparastas:

Zivis

Ļoti neparastas sievietes, kuras nav iespējams izprast līdz galam. Šķietami maigas, ar hipnotizējošu skatienu un neparastu valdzinājumu. Reizēm viņām nekas pat nav jādara, lai radītu par sevi iespaidu. Vīrieši, kas reiz iemīlējušies sievietē – Zivī, nekad nespēj aizmirst šīs sievietes smaidu un skatienu.

Vēzis

Mazliet noslēpumainas, pat maģiskas sievietes, kurām piemīt daudz lielisku īpašību, lai atrastos šajā topā un tas viss, pateicoties Mēnesim, kas ir šīs zīmes aizbildnis. Mēness arī ir tas, kas dāvājis šīm sievietēm izteikto emocionalitāti. Šajās sievietēs ir kaut kas netverami skaists, bet reizēm vienlaicīgi biedējošs, jo viņas nekad un nevienam neļauj līdz galam ielūkoties savā dvēselē. Vīrieši, kam ir šī lieliskā iespēja – būt kopā ar sievieti – Vēzi, zina, ka kopā ar viņu ir iespējams justies ļoti neparasti – sākot no pilnīgas miera un omulības sajūtas līdz postošam tornado, kad kāda viņas kaprīze nebūs izpildīta.

Dvīņi

Dvīņu sievietes ir kā mazi apburoši bērni, kurus uzlūkojot visiem gribas pasmaidīt. Šīs sievietes lieliski prot “rotaļāties” ar vīriešu jūtām – viņas prot radīt iespaidu, ka ir tik netverami trauslas un sievišķīgas, ka par viņām ir ļoti, ļoti jārūpējas. Tiesa, nereti sievietes -Dvīņi ilgu laiku nodzīvo vienas, bez partnera vai arī šķir laulību, jo viņas patiešām uzskata, ka vīrietim, kas ir viņai blakus, ir jābūt bruņiniekam baltā zirgā. Tajā pat laikā viņas ir “nepieradināmas” un prot sagrozīt galvu ikvienam vīrietim.

Svari

Sievietes – Svaru aizbildnis ir Venēra – mīlestības un skaistuma planēta. Šī zvaigzne Svariem dāvā noslēpumainību, interesantu raksturu un padara šīs sievietes par ļoti interesantām personībām, it īpaši jau vīriešu acīs. Šīs zīmes sievietes ir ļoti komunikablas, ar viņām ir viegli sarunāties un saprasties. Sievietēm – Svariem piemīt vislielākais valdzinājums, tāpēc pievērst sev vīriešu uzmanību viņām nesagādā ne mazākās grūtības.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.