Foto: Unsplash

TOP veiksminieki pēc zodiaka zīmes: vai tu esi starp viņiem? 0

Piedzimt zem laimīgas zvaigznes patiešām ir iespējams. Jo, ja vien ticēt astroloģijai, dažas zodiaka zīmes veiksmi pievelk spēcīgāk nekā citas. Kurām no zodiaka zīmēm ir paveicies vairāk? Noskaidrosim!

Reklāma
Reklāma

Auns

Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm
Lasīt citas ziņas

Aunus pavisam noteikti var ierindot veiksminieku kategorijā. Bieži vien veiksme viņiem uzsmaida tik tāpēc vien, ka viņi izstaro pozitīvas emocijas un “uzlādē” apkārtējos ar savu neremdināmo enerģiju.

Vērsis

Vēršiem veicas finansēs. Iespējams, tas notiek tāpēc, ka viņi zina naudas vērtība un vienmēr cenšās ievērot tēriņu “likumus”. Vārdu sakot, Vēršiem karjera, kā likums, ir ļoti svarīga, kā arī naudai ir liela vērtība viņu dzīvē.

Dvīņi

CITI ŠOBRĪD LASA

Lūk, Dvīņi ir vieni no vislielākajiem veiksminiekiem. Pateicoties savai spējai “mainīties” un talantam atrast kopīgu valodu ar dažnedažādiem cilvēkiem, viņi vienmēr un jebkurā situācijā ir uzvarētāji.

Foto: Unsplash

Vēzis

Vairums Vēžu ir pakļauti dažādām emocijām, bieži arī depresīvam noskaņojumam. Šis melanholiskais stāvoklis, kas bieži vien ir saprotams vien viņiem pašiem, traucē tiem mesties dzīvē uz pilnu jaudu. Par veiksminiekiem var kļūt vienīgi tie Vēži, kas ir iemācījušies kontrolēt savu “nevarēšanu” un pierāda paši sev, ka viņi spēj sasniegt savus mērķus.

Lauva

Neraugoties uz to, ka lielākā daļas Lauvas paši sevi uzskata par veiksminiekiem, tā nemaz nav, jo patiesībā viņi visu sasniedz ar savu prātu, darbu un harizmu. Veiksmīga privātā dzīve un karjera ir viņu pašu sasniegts rezultāts.

Jaunava

Jaunavas var iedalīt divās kategorijās: veiksminieki un neveiksminieki. Pirmie ir apburoši, kuri spēj atrast kopīgu valodu ar jebkuru cilvēku, viņiem piemīt arī daudz un dažādu talantu un, protams, viņi piesaista veiksmi. Savukārt otrie ir pilnīgs pretstats. Viņi ir lēni, slinki, ar pazeminātu pašvērtējumu un mūždien īd par to, ka viņiem nekas nesanāk un nesanāks. Protams, ka veiksme viņiem met līkumu.

Foto: Unsplash

Svari

Svari ir kā magnēti, kas piesaista sev veiksmīgus cilvēkus. Īsti laimes un likteņa luteklīši. Nauda, šķiet, viņiem aug kokos, par kuru eksistenci mēs nezinām un pretējais dzimums ir gatavs “atdot pēdējo kreklu”, lai padarītu viņus laimīgus.

Skorpions

Skorpionu veiksme visbiežāk ir saistīta ar viņu jaudīgo enerģiju. Daudzi veiksmīgi un ietekmīgi ļaudis ir dzimuši šajā zodiaka zīmē.

Strēlnieks

Strēlnieki reti izjūt naudas un uzmanības trūkumu. Tieši otrādi, parasti viņi ir kompānijas dvēseles, ir populāri, kā arī prot nopelnīt savām vajadzībām. Taču par veiksminiekiem, lai cik dīvaini nebūtu, viņus nosaukt nevar. Viņi savā dzīves ceļā bieži sastopas ar dažādām nepatikšanām un problēmām, un piedzīvo gan kāpumus, gan kritumus.

Foto: Unsplash

Mežāzis

Viņi reti cer uz veiksmi, jo uzskata, ka jebkurš mērķis prasa smagu darbu. Un tā kā mēs parasti saņemam to, kam stipri ticam, Mežāžu veiksme atnāk līdz ar viņu ticību savām spējām.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri dodas cauri savai dzīvei ar smaidu uz lūpām. Viņi reti nodarbina sevi ar dažādām nevajadzīgām problēmām. Bet ko mīl veiksme? Pareizi – jautros un dzīvespriecīgos! Tāpēc nebrīnieties nemaz par to, ka Ūdensvīri ir viena no veiksmes vismīlētākajām zodiaka zīmēm.

Reklāma
Reklāma

Zivis

Tie ir cilvēki, kas apkārtējos iedala veiksminiekos un neveiksminiekos. Zivis gluži vienkārši nevar saprast, ka veiksme reizēm pieprasa arī zināmas pūles. Zivis patiesi tic, ka ja kādam klājas labāk nekā viņām, tad viņam vienkārši ir paveicies.

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.