Traģiskajā avārijā Rēzeknes novadā cietis arī prāvests Vjačeslavs Bogdanovs 0

Pirmdien, 30.septembrī, Rēzeknes novadā trīs automašīnu sadursmē smagi cietis Gulbenes draudzes prāvests Vjačeslavs Bogdanovs, aģentūra LETA noskaidroja Rēzeknes slimnīcā. Viņš turpinās ārstēšanos Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā.

 

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Lasīt citas ziņas

Ārstniecības iestādē, kur Bogdanovs tika nogādāts uzreiz pēc avārijas un kur viņam tika sniegta pirmā medicīniskā palīdzība, prāvesta veselības stāvokli raksturoja kā stabilu un paskaidroja, ka viņa dzīvībai briesmas nedraud.

Jau ziņots, ka pirmdien, 30.septembrī, ap plkst.19.40 Rēzeknes novada Veremu pagastā, autoceļa Rēzekne-Gulbene 7.kilometrā, notiks trīs automašīnu sadursme, kurā cieta trīs cilvēki un viens cilvēks gāja bojā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc sākotnējās informācijas, 1989.gadā dzimušais automašīnas “Audi A6” vadītājs, veicot apdzīšanas manevru, pretējā braukšanas joslā sadūrās ar automašīnu “Škoda Fabia”, kuru vadīja 1969.gadā dzimušais prāvests, un automašīnu “Opel Astra”, kuru vadīja 1944.gadā dzimis vīrietis.

Pēc avārijas slimnīcā tika nogādāti visu triju spēkratu vadītāji, kā arī automašīnas “Škoda Fabia” pasažiere, 1935.gadā dzimusī prāvesta saimniece Margaritas kundze, kura no gūtajām traumām diemžēl mira.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne, traģisko avāriju izraisījušajam automašīnas “Audi” vadītājam nav bijis noteiktajā kārtībā iegūtas vadītāja apliecības.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess, policija turpina noskaidrot visus negadījuma apstākļus un iemeslus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.