Foto-Shutterstock

Traģisks negadījums Rēzeknes novadā; gājis bojā 40 gadus vecs vīrietis 0

Rēzeknes novadā automašīna notriekusi kādu vīrieti, kurš miris notikuma vietā, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Vīrietis bija apmēram 40 gadus vecs.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Tavs dzimšanas mēnesis atklāj, kā tu reaģē uz pārmaiņām – sakritība ir biedējoša
“Uzbrukums vienai valstij nozīmē uzbrukumu visai ES…” Brisele reaģē uz Krievijas draudiem Baltijas valstīm 20
Lasīt citas ziņas

Pēc policijas ziņām, vakar Latvijā reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 17 cilvēki.

Savukārt Kurzemē 16 gadus vecs puisis trenējies zirga mugurā un kritis. Viņš nogādāts slimnīcā ar lauztu roku un ķermeņa sasitumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

NMPD kopumā aizvadītajā diennaktī saņēma 1188 izsaukumus, no kuriem 183 gadījumos bija gūtas traumas un notikuši negadījumi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.