Foto-Valdis Semjonovs

Trešdien lietainākais laiks gaidāms Latgalē 0

Pievieno LA.LV

Trešdien daudzviet Latvijā gaidāms īslaicīgs lietus, bet Latgalē un Sēlijā – ilgstošs lietus, prognozē sinoptiķi.

Kokteilis
Šajos mēnešos dzimušie cilvēki pirms 2026. gada beigām piedzīvos spēcīgu garīgo atmodu
Veselam
Aizmirstiet par tunci: 5 lētāki produkti, kas ir īstas Omega-3 bumbas
Sanktpēterburgā aizturēts uzņēmējs – vienīgā dzīvā kriminālās pasaules autoritāte, ar kuru Putins atzinis pazīšanos
Lasīt citas ziņas

Vietām Latgalē – galvenokārt reģiona dienvidos – lietus būs stiprs.

Debesis pārsvarā klās mākoņi, saulaināks laiks saglabāsies Kurzemes rietumos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pūtīs lēns vējš, Kurzemē – mērens rietumu vējš. Maksimālā gaisa temperatūra būs +16..+21 grāds.

Rīgā gaidāma pārsvarā mākoņaina diena, pēcpusdienā un vakarā brīžiem iespējams lietus. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, līdz ar lietu gaidāms ziemeļrietumu vējš. Gaisa temperatūra pakāpsies līdz +21 grādam.

Ciklons no Ukrainas rietumiem pārvietojas uz Baltkrieviju, tā nestās lietavas skars Latvijas austrumu novadus. Atmosfēras spiediens Latvijā 1014-1017 hektopaskāli jūras līmenī.

Vietām valsts centrālajā un austrumu daļā, arī Rīgā, spēkā dzeltenās pakāpes brīdinājums par augstu ugunsbīstamību mežos.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI