Madrides “Real” futbolisti priecājas par Čempionu līgas pusfināla sasniegšanu.

UEFA spēlē kārtīgu saldo ēdienu sagādāja Madrides “Real” un Londonas “Chelsea” 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, “Latvijas Mediji”

10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
Četru cilvēku ģimene veic eksperimentu, cenšoties pārtikai tērēt ne vairāk kā 60 eiro nedēļā: “No dažiem produktiem nākas atteikties”

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē kārtīgu saldo ēdienu sagādāja Madrides “Real” un Londonas “Chelsea”, jo uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešams papildlaiks.

Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē madridieši viesos uzvarēja ar 3:1 un bija gana drošā pozīcijā, lai tiktu labāko četriniekā, taču “Chelsea” parādīja atzīstamu cīņassparu. Meisons Mounts, Antonio Rīdigers un Timo Verners līdz 75. minūtei bija panākuši 3:0 Londonas kluba labā, līdz ar to atspēlēties jau vajadzēja Madrides komandai.

Tas izdevās 80. minūtē pēc Rodrigu gūtajiem vārtiem, bet pēc pamatlaika rezultāts divu spēļu summā bija neizšķirts 4:4. Tika spēlēts papildlaiks, kura sestajā minūtē “Real” uzvaras vārtus iesita francūzis Karims Benzemā (viņš pirmajā mačā izcēlās ar “hat-trick”).

Lai gan Madrides klubs maču zaudēja ar 2:3, divu spēļu summā svinēja panākumu 5:4, pērnā gada turnīra čempionei “Chelsea” noliekot savas pilnvaras.

“Real” par Eiropas labāko klubu ir kļuvusi 13 reizes, kas ir rekords. Tikmēr Minhenē pamatīgu fiasko piedzīvoja Vācijas futbola grands “Bayern”, nospēlējot neizšķirti 1:1 ar Spānijas klubu “Villarreal”, kas divu spēļu summā izrādījās pārāka ar 2:1. Minheniešus vadībā 52. minūtē izvirzīja Roberts Levandovskis, taču 88. minūtē rezultātu izlīdzināja spāņu kluba nigēriešu pussargs Semjuels Čukvueze.

Vēl divi pusfinālisti noskaidrojās vakar – Mančestras “City” un Madrides “Atletico” (pirmajā mačā 1:0), kā arī “Liverpool” un Lisabonas “Benfica” (3:1) spēlēs. Pirmajos mačos uzvaras izcīnīja angļu klubi.