Foto: LETA

Trīs bagātas dienas. Pilna “Latvijas Grāmatu svētku 2019” programma 0

LIELĀ SKATUVE

VIDEO. “Viņam nav īsti bail no NATO, drauds ir cits”: Jānis Kažociņš atklāj, kas ir Putina nāvējošais apdraudējums
FOTO. Latvietim nakts laikā izdodas iemūžināt ļoti reti sastopamu un skaistu dabas parādību Latvijas debesīs
Amerikāņu astronauts Edgars Mitčels nosūtītā vēstulē Obamam atklājis, ka citplanētieši nepieļaus kodolkarus uz Zemes
Lasīt citas ziņas

Piektdiena, 1. marts

Plkst. 11 Pērn pirktākā autora veltījums šīgada lasītājiem. Guntars Račs uzstāsies kopā ar savu domubiedru grupu “Saldās sejas”: Tomass Kleins, Katrīna Bindere, Andris Alviķis, Uģis Tirzītis un Jānis Narkevics.

CITI ŠOBRĪD LASA

Paredzēti vairāki pirmatskaņojumi, kuru pamatā ir dzejoļi no topošās dzejoļu grāmatas “Mīlestība ir”, kuras izdošana paredzēta šī gada augustā. Arī vairākudzejoļu pirmlasījumi.

Ielūdz MicRec

Plkst. 12 Dzeja par mīlestību – vienmēr modē. Ineses Toras grāmatas “Varbūt vēlreiz iemīlēties…” atvēršana. Dzeju lasa Inese Tora un Mirdza Ankupa, Ineses Neretas dziesmas ar Ineses Toras tekstiem dzied komponiste.

Ielūdz Vītola izdevniecība, vada redaktore Ilona Vītola

Plkst. 13 No lepno kurzemnieku pūra. Folkloras krājuma “Rucavas garamantas I” (sast. Māra Vīksna) atvēršana. Piedalās izdevuma veidotāji un Rucavas kultūrtelpas pārstāvji.

Ielūdz apgāds “Zinātne” un LFMI Latviešu folkloras krātuve

Plkst. 14 Radošums un kritiskā domāšana. Saruna ar grāmatas autoru, vairāku Latvijas radošo augstskolu pasniedzēju Indaru Kraģi.

Ielūdz apgāds “Mansards”

Plkst. 15 Sibīrijas stāsti turpinās. Topošās grāmatas “Sibīrijas skola” prezentācija. Dzintras Gekas stāstījums par 1941. – 1949. gadā izsūtīto bērnu atmiņām.

Ielūdz fonds “Sibīrijas bērni”

Plkst. 16 Grāmatniecība Ukrainā. Dati par situāciju Ukrainas grāmatniecībā, jaunākajām tendencēm literatūrā: tendences, populāras un jaunas nišas skaitļos un faktos. Prognozes, kas balstītas pētījumā “Ukrainian Reading and Publishing Data 2018”. Stāsta pētījuma iniciatore Irina Batureviča, piedalās Ukrainas PEN vadītājs, rakstnieks Andrejs Kurkovs un pārstāvji no izdevniecības “Folio”.

Ielūdz Ukrainas vēstniecība Latvijā, kultūras centrs Latvija-Ukraina, izdevniecība “Folio”, pasākums krievu valodā.

Plkst. 17 Grāmata kā māksla. Līdzīgi kā digitālajā ērā nav pazudušas vinila plates, tā arī interese par grāmatām kā mediju mūsdienās mainās. No informācijas nesēja tā ir kļuvusi par patstāvīgu mākslas izpausmi. Jaunās tehnoloģijas ir padarījušas izdevējdarbību daudz pieejamāku un sniedz māksliniekiem iespēju veidot pašizdokļus.

Kas tie tādi, par to diskusijā runās RIBOCA programmu direktors Kaspars Vanags ar Self Publish Riga kuratori Evitu Gozi un tekstgrupas “Orbīta” autoriem.

Ielūdz Rīgas Starp tautiskā laikmetīgās mākslas biennale (RIBOCA)

Sestdiena, 2. marts

Plkst. 11 No tautas mākslas apcirkņiem. Ieskats grāmatā “Latvijas segas Latvijas tūkstošgadei:
ar stellēm, centību un tradīciju”. Lektori: Inese Sirica, Uģis Niedre un Rauls Vēliņš.

Ielūdz izdevniecība “Sana Solaris”

Plkst. 12 Iepazīstieties: teātra bērni! Ingas Jērumas grāmatā “Teātra bērni” autore iztaujājusi Latvijā populāru dažādu paaudžu aktieru atvases, mēģinot noskaidrot, vai un kā vecāku profesija ietekmējusi viņu dzīvesgājumu.

Ielūdz apgāds “Zvaigzne ABC”

Plkst. 13 No Raiņa līdz Čakam. Valdis Rūmnieks turpina grāmatā “No Mežaparka līdz Murjāņiem” aizsākto asprātīgi biogrāfisko stāstījumu, saistoši atspoguļojot Latvijas literātu dzīvi un sadzīvi laikposmā no 20. gs. 80. gadiem līdz mūsdienām.

Ielūdz apgāds “Zvaigzne ABC”

Plkst. 14 Grēka un ienaida liesmās. Vēsturnieks Uldis Neiburgs, režisors Normunds Pucis un publicists Otto Ozols mēģinās rast atbildes uz jautājumu: kā runāt par vēsturi? Tiks prezentēta U. Neiburga jaunākā grāmata, kas veltīta pretrunīgiem stāstiem par Otro pasaules karu Latvijā.

Ielūdz izdevniecība “Latvijas Mediji”

Plkst. 15 Būs tā, kā Liktenis lems? Lielais pelēkais mūsos un apkārt… Svinot detektīvromāna “Lāsts” atvēršanas svētkus, sarunā piedalīsies autore Dace Judina, literatūrzinātniece un izdevēja Evija Veide, klīniskā psiholoģe Ilze Veitnere un Rīgas kultūrvēstures entuziasts Valdis Gavars.

Ielūdz izdevniecība “Latvijas Mediji”

Plkst. 16 Automašīna, saukta par Uzvaru. Izstādē viesojas romāna “Pobeda 46” autors, igauņu rakstnieks Ilmars Taska, tulkotāja Lelde Rozīte, Igaunijas vēstniecības pārstāvji.

Ielūdz apgāds “Jumava”

Plkst. 17 Iepazīšanās ar Harkovas izdevniecību “Folio”. Tikšanās ar ukraiņu autoriem – Andreju Kurkovu un Juriju Vinničuku. Sarunu vada izdevniecības direktors Aleksandrs Krasovickis.

Ielūdz Ukrainas vēstniecība Latvijā, kultūras centrs Latvija-Ukraina, izdevniecība Folio. Pasākums krievu valodā

Svētdiena, 3. marts

Plkst. 11 Mana Rīga. Maijas Rubīnas grāmata paver skatu uz to, kā Rīgas Domē darbojas partija “Saskaņa”. Vairāk par tās saturu pastāstīs autore.

Ielūdz apgāds “Jumava”

Plkst. 12 Spilgtas personības no teātra pasaules. Tikšanās ar grāmatas “100 Izcili Latvijas aktieri” sastādītāju – teātra kritiķi, LU profesori Silviju Radzobi.

Ielūdz LU Akadēmiskais apgāds

Plkst. 13 Olimpiādēs pieredzētais. Tikšanās ar grāmatas “Veiksmei līdzās” autoru sporta žurnālistu Māri Rīmeni.

Ielūdz apgāds “Jumava”

Plkst. 14 Ar astroloģiju par astroloģiju. Sarunas ar astrologu Andri Raču, grāmatu “Mana dzīves karte” un “Mana nākotnes karte” autoru.

Ielūdz apgāds “Jumava”

Plkst. 15 Kā jaunai ģimenei aicināt palīgus jeb “Esi mans ciems!”. Tikšanās ar grāmatas “Pirmās attiecības cilvēka dzīvē” autori Vitu Kalniņu.

Ielūdz Ģimenes psiholoģijas centrs „Līna”

RAKSTNIEKA VIESISTABA

Piektdiena, 1. marts

Plkst. 10 Kas latviešiem ir literatūra. Projekta “Bibliotēka” videointervijās uz šo jautājumu atbild rakstnieki Nora Ikstena un Māris Bērziņš, Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs, Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks, LNB Atbalsta biedrības direktore Kārina Pētersone, Latvijas Valsts eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga, literatūras mecenāts Latvijā, Baltic International Bank galvenais akcionārs Valērijs Belokoņs, dzejnieks un tulkotājs Uldis Bērziņš, mākslas vēsturnieks un heraldikas speciālists Imants Lancmanis un Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Etnogrāfijas nodaļas vadītāja Sanita Stinkule. Tikšanās ar projekta radošo komandu.

Ielūdz projekts “Bibliotēka”

Plkst. 12 Ukrainas PEN klubs iesaka. Labākās grāmatas no Ukrainas raksturos Ukrainas PEN kluba prezidents, rakstnieks Andrejs Kurkovs.

Ielūdz Ukrainas vēstniecība Latvijā, kultūras centrs Latvija-Ukraina, izdevniecība Folio. Pasākums krievu valodā

Plkst. 13 Iepazīstieties – Eiropas Savienības Literatūras balvas laureāti. Bulgāru izcelsmes čehu rakstniece Bianka Bellova balvu saņēmusi 2017. gadā par romānu “Ezers”, kuru literatūrkritiķi salīdzinājuši ar Džordža Orvela “1984”.

Tikšanās ar autori, saruna par grāmatu, kas godalgota arī ar Magnesia gada balvu literatūrā 2017 un Čehijas Nacionālo jaunatnes literatūras balvu 2017, tulkota vairāk nekā 20 valodās.

Ielūdz apgāds “Pētergailis”

Plkst. 14 Nervu nomierināšanai – dabas medikamenti. Guntis Kalnietis – ārsts ar četrdesmit gadu darba pieredzi psihiatrijā, SIA “Psihoneirofizioloģijas un bioregulācijas pētījumu centrs” līdzstrādnieks – stāsta par savu grāmatu “100 ārstniecības augu nerviem”.
Ielūdz izdevniecība “Sol Vita”

Plkst. 15 Spurainais prozaiķis par literatūru un rakstīšanu. Saruna ar rakstnieku Svenu Kuzminu par jauno prozas darbu “Hohma”.

Ielūdz izdevniecība “Dienas Grāmata”

Plkst. 16 Viesistabā – rakstniece. Saruna ar literāti Gunu Rozi par jauno prozas darbu “Sadursme”.

Ielūdz izdevniecība “Dienas Grāmata”

Plkst. 17 Kas stāv aiz teksta? Atbilde uz šo jautājumu tika meklēta sarunās, kas 2017. gadā norisinājās Latviešu valodas aģentūras organizētajā Valodas vakaru ciklā. Tās vadīja dzejnieks un tulkotājs Guntars Godiņš, tiekoties ar dzejniekiem un rakstniekiem.

Intelektuāli un emocionāli piesātināto sarunu teksti atklāj rakstnieku un dzejnieku darba aizkulises, attiecības ar valodu un mazāk zināmas biogrāfiskās lappuses. Grāmatas “Miera ķēķis. Kas stāvs aiz teksta?” atvēršanā piedalās grāmatas sastādītājs Guntars Godiņš.

Ielūdz Latviešu valodas aģentūra

Sestdiena, 2. marts

Plkst. 11 Kultūras Rondo tiešraide. Balvas “Grāmatizdevēju Draugs” pasniegšana. Izstādes dalībniekiem būs iespēja klātienē vērot, kā Latvijas Radio kultūras raidījuma klausītāji tiek iepazīstināti ar dažādiem spilgtiem grāmatu izstādes akcentiem.

Šīgada jaunums – “Grāmatizdevēju drauga” paziņošana tiešajā ēterā.

Ielūdz Latvijas Grāmatizdevēju asociācija un “Kultūras Rondo”

Plkst. 12 Viesistabā – literatūrzinātnieks. Saruna par grāmatu “Laiku nospiedumi: Ilgoņa Bērsona dzīve dienasgrāmatās, vēstulēs, atmiņās un attēlos (1947–1990)”. Piedalās Ilgonis Bērsons un grāmatas veidotāji.

Ielūdz apgāds “Zinātne”.

Plkst. 13 Paskaties uz viņu. Grāmatas “Stikla bērns” un “Paskaties uz viņu” spilgti, spēcīgi un iespaidīgi stāsta par zaudējumu un tā atstājām pēdām. Katra pilnīgi citādi. Kāpēc tas tā – saruna ar
igauņu rakstnieci Mārju Kangro, krievu rakstnieci Annu Starobiņecu un dūlu Katrīnu Puriņu.

Ielūdz “Jāņa Rozes apgāds”

Plkst. 14 Iepazīstieties – Eiropas Savienības Literatūras balvas laureāti. Provokatīvais igauņu rakstnieks Pāvo Matsins balvu saņēmis 2015. gadā par grāmatu “Gogoļa disko.

Vai Paša Matsinovs ir tas pats Pāvs Matsins, kāpēc Vīlandē piepeši parādās Gogolis un vai literatūras ēverģēlībām ir robežas, mēģināsim noskaidrot sarunā ar autoru un viņa grāmatu tulkotāju Maimu Grīnbergu.

Ielūdz “Jāņa Rozes apgāds”

Plkst. 15 Latviešu rakstnieces detektīvromāns. Ivetas Rēdlihas romāns “Vēl viena dziļa ieelpa” ir provokatīvs un mūsdienīgs trilleris, kurā aizraujošs piedzīvojumu sižets sadzīvo ar prasmīgi savītu psiholoģisko intrigu. Uzzini vairāk!

Ielūdz apgāds “Zvaigzne ABC”

Plkst. 16 Fokusā – kaimiņvalstu literatūra. Grāmata “Ceļojums uz brīnumzemi jeb vienradža piedzimšana” ir Igaunijas autores Irinas Tāleres literārā debija: “Mani varoņi ir īsti zēni un meitenes. Viņi dzīvo Tallinā, mācās, un laiku pa laikam ar viņiem notiek visīstākie brīnumi”.

Ielūdz “Livonia Books”, pasākums krievu valodā

Plkst. 17 Jana Egle un “Svešie”. Rakstniece, Latvijas Literatūras gada balvas 2017 ieguvēja Jana Egle sarunāsies ar publicisti Ievu Drozdovu par dzīvi, rakstniecību un to, kas šos abus apvieno nesalaužamā simbiozē. Arī par Janas Egles jaunāko grāmatu – “Svešie jeb Miļeņkij ti moj”.

Ielūdz izdevniecība “Latvijas mediji”

Svētdiena, 3. marts

Plkst. 11 Asinis zilas, debesis pelēkas. Eiropas Savienības Literatūras balvas laureāte lietuviešu rakstniece Undine Radzevičūte un tulkotāja Dace Meiere iepazīstinās ar romānu, kas aizvedīs mūs uz Livoniju bruņinieku laikos.

Ielūdz “Jāņa Rozes apgāds”

Plkst. 12 Par dzīvi, kaķiem un sapņiem. Saruna ar grāmatas “Kaķi, kamoli un sapņi” autori Inu Annu Strautnieci.

Ielūdz apgāds “Alis”

Plkst. 13 Nemeklē zemtekstu – labāk konTEKSTU! Tikšanās ar LRS laikraksta “konTEKSTS” veidotājiem un autoriem. Prozas fragmentus un dzeju lasīs Pauls Bankovskis, Lilija Berzinska, Kristaps Vecgrāvis un jaunie autori – rubrikas “Laboratorija” veidotāji. Viesistabas apmeKlētājiem būs iespēja piedalīties viktorīnā un iegūt vērtīgas balvas.

Ielūdz “konTEKSTS”

Plkst. 14 Ilga mūža noslēpums. Nesen latviešu valodā izdota ukraiņu autora Miroslava Dočineca grāmata “Ilgu mūžu. Laimīgu mūžu”. Tikšanās ar tulkotāju Valentīnu Silovu.

Ielūdz izdevniecība “Avots”

Plkst. 15 Viesistabā – rakstniece. Tikšanās ar romāna “Adele” autori Sandru Vensko.

Ielūdz izdevniecība “Dienas Grāmata”

JAUTRĀ LASĪTAVA

Piektdiena, 1. marts

Plkst. 12.15 Esi man vajadzīgs. Kopā ar Cilvēcības skolotāju Loti un rakstnieci, skolotāju Zandu Bērziņu-Radziņu aicinām uz literatūras stundu – “Esi man vajadzīgs”, kur runāsim par grāmatām, kas māca atbildību un labestību pret mūsu četrkājainajiem draugiem. Būs konkursi un izlasāmas balvas.

Ielūdz apgāds “Zvaigzne ABC”

Plkst. 14.15 Vēsture vai fantāzija? Ieskats Bobina Robina grāmatā “Zelta guldenis”. Tikšanās ar grāmatas autoru, mākslinieci, tulkotāju un mazo Zelta cilvēciņu.

Ielūdz SIA “Jānis Roze”

Plkst. 15.15. Ķīniešu kaligrāfijas darbnīca bērniem “Maigs otas pieskāriens”. Bērni iepazīsies ar izdevniecības “Sapņu spalva” izdoto grāmatu par Ķīnu un kaligrāfijas mākslu “Sapnis katrai naktij” un tās varoņiem.

Tā būs lieliska iespēja uzgleznot grāmatā aprakstītos hieroglifus uz ķīniešu “burvju” papīra ar ūdeni, kas pēc tam pārvēršas tušas zīmējumā. Par godu Jaunajam gadam ar tušu uzzīmēsim arī ķīniešu 2019. gada īpašo dzīvnieku – cūciņu.

Ielūdz izdevniecība “Sapņu spalva”

Sestdiena, 2. marts

Plkst. 11.15 Laiks rotaļām! Grāmatas “Pagalma mantojums” autore Liene Lasmane un tās izdevēji bērnus un vecākus aicina spēlēt pagalma spēles.

Ielūdz apgāds “Zvaigzne ABC”

Plkst. 13.15 Muzicē bērni. Aicinām uz koncertu, kurā muzicēs dažāda vecuma bērni, atskaņojot gan dziesmas, gan instrumentālus skaņdarbus no pavisam jaunām nošu grāmatām.

Skanēs visiem zināmās un mīļās dziesmas no Arvīda Žilinska dziesmu grāmatas “Melnkaķītis Baltķepītis” un jaunās autores Daces Kravales krājuma “Ances puteklīši”. Dzirdēsim, kā bērni spēlēs flautas, kokles, klavieres, atskaņojot dažādus mūsdienu autoru skaņdarbus, nemaz
neuztraucoties, vai skaņdarba nosaukums ir “Šausmene”, vai “Dzimšanas diena”. Tāpat gaidāmi dažādi muzikāli pārsteigumi.

Koncertā piedalīsies VEF kultūras pils bērnu vokālā studija “Momo”, Rīgas Doma kora skolas audzēkņi, audzēkņi no Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis”, Mārupes mūzikas un mākslas skolas, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas, mazāki un lielāki solisti.

Ielūdz izdevniecība “Musica Baltica”

Plkst. 14.15 Izdevniecības “Pētergailis” jaunumi bērniem. Inese Paklone. Grāmata puikām un meitenēm “Es picas brālēnu cepu”. Simons van der Hēhsts. “Zirrenis”. Piedalās tulkotāja Inese Paklone, Juris Zvirgzdiņš, Inguna Ula Cepīte. Māksliniece Vivianna Maria Staņislavska palīdzēs izcept picas brālēnus. un daudz ko citu…

Ielūdz izdevniecība “Pētergailis”

Plkst. 15.15 Pasaku rakstīšanas meistardarbnīca bērniem. Mācīsimies sacerēt pasakas kopā ar ukraiņu rakstnieku Andreju Kurkovu.

Ielūdz Ukrainas vēstniecība Latvijā, kultūras centrs Latvija-Ukraina, izdevniecība “Folio”, pasākums krievu valodā

Svētdiena, 3. marts

Plkst. 11.15 Leļļu teātra izrāde “Makss un Morics”

Plkst. 12.15 Kas un kāda ir laime? Kā to uzzīmēt? Un vai pēc tam laime ir lielāka? Tikšanās ar populārās lietuviešu bērnu grāmatas “Laime ir lapsa” ilustrāciju autori Aušru Kjudulaiti un tulkotāju Daci Meieri. Uzzināsim arī, vai saņemt godalgu par gada labāko tulkoto bērnu grāmatu Amerikā (tā tikko noticis ar šīs grāmatas tulkojumu angļu valodā!) ir laime…

Ielūdz Jāņa Rozes apgāds

Plkst. 13.15 Ievads pupiņu valodā + konkurss ar balvām. Piedalās grāmatas “Pasakas pupiņu valodā” autore Sanita Tiltiņa-Balode un ilustrators Markuss Tumans.

Ielūdz “JS Industry”

Plkst. 14.15 Skaties kino un izkrāso grāmatu! Režisore Roze Stiebra stāstīs par multfilmas “Saule brauca debesīs” varoņiem.

Ielūdz izdevniecība “Latvijas Mediji”

Plkst. 15.15 Vēja vīrs un mēs. Rakstniece Andra Manfelde izklaidēs mazos un lielos lasītājus ar bildēm un stāstiem no savas grāmatas “Vēja vīrs un mēs”, kas veltīta Ventspilij.

Ielūdz izdevniecība “Latvijas Mediji”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
VIDEO. “Viņam nav īsti bail no NATO, drauds ir cits”: Jānis Kažociņš atklāj, kas ir Putina nāvējošais apdraudējums
FOTO. Latvietim nakts laikā izdodas iemūžināt ļoti reti sastopamu un skaistu dabas parādību Latvijas debesīs
Amerikāņu astronauts Edgars Mitčels nosūtītā vēstulē Obamam atklājis, ka citplanētieši nepieļaus kodolkarus uz Zemes
FOTO. Kā izskatās nacistu slepenās pilsētas Antarktīdā?
Krievijas mērķis esot karā vājināt Ukrainas industriālo ekonomiku, lai tā vairāk līdzinātos kādai no Baltijas valstīm 162
Lasīt citas ziņas

Finanšu partneris - LANDE

Sadarbības projekts
VIDEO. “Viņam nav īsti bail no NATO, drauds ir cits”: Jānis Kažociņš atklāj, kas ir Putina nāvējošais apdraudējums
VIDEO. Henriks Danusēvičs: “Latvija ir viena no retajām ES valstīm, kurā ir tik augsts PVN pārtikai” 3
Iznīcināts, izlaupīts, nozagts… Eksperti dokumentē kultūras vērtību milzīgos zaudējuma apmērus Ukrainā
FOTO. Latvietim nakts laikā izdodas iemūžināt ļoti reti sastopamu un skaistu dabas parādību Latvijas debesīs
Dace Baltruma: “Valsts parlamentā vajadzētu pulcēties tautas gaišākajiem prātiem. Kandidātu saraksti manu pārliecību ir sagrāvuši”
19:55
Lielu lomu šodien tavā dzīvē spēlēs dažādas nejaušības. Horoskopi 15.augustam
19:03
Man sāp mugura, bet ģimenes ārsts sūta pie fizioterapeita. Vai vingrojot, sāpes tiešām pazudīs?
18:57
Princis Harijs savā grāmatā visskarbāko kritiku veltīs trim ģimenes locekļiem: ar ko šie cilvēki viņu nokaitinājuši?
Pie ASV Kapitolijas ēkas nošāvies kāds vīrietis 10
Vidusslānis Latvijā dzīvo labi: pieprasījums pēc apvidus auto pieaudzis un katrs otrais pircējs interesējas par elektroauto
Uzkritis traktors, pļaušanas mehānismā ierauts cilvēks: darot lauksaimniecības darbus nelaimes gadījumi mēdz būt arī letāli
VIDEO. Raita Karnīte: “Viedokļi atšķiras – vai vēja parks ietekmē veselību, tāpēc pārsteidz, ka to pie mums grib izvietot uz zemes, ne jūrā…
Polija strādā pie koncepcijas, kas ļaus neizsniegt vīzas Krievijas pilsoņiem 22
VIDEO. “Tā ir īsta sliņķu metode!”: zaļā dzīvesveida piekritēja Anitra Tooma pastāsta, kā uz kartona izaudzēt kartupeļus 16
VIDEO. Asa sižeta notikumi Purvciemā: aizturēts piedzēries mopēda vadītājs bez tiesībām, braucot pa pretējo joslu un cenšoties bēgt no policijas
Dace Baltruma: “Valsts parlamentā vajadzētu pulcēties tautas gaišākajiem prātiem. Kandidātu saraksti manu pārliecību ir sagrāvuši”
Planētas noslēpumi: Kā Džordžs Bušs un NATO neģēlīgi piekrāpa Gorbačovu
Pirmās prognozes pirmdienai – svelme vēl neatkāpsies, taču ir arī kāda priecīga ziņa 8
VIDEO. Pirmajā lidojumā devies mazais ērglis Otto, kurš jau kļuvis par soctīklu slavenību 2
FOTO. Saglabāts pat saimnieka krēsls, kas pildīts ar salmiem! Kā Viktors apvieno senu Jūrmalas vasarnīcu ar mūsdienu arhitektūru 3
FOTO. Kā izskatās nacistu slepenās pilsētas Antarktīdā?
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs