Trīsgadīgam bērnam glābēji palīdzējuši atbrīvoties no rotaļlietas 0

Vakar glābēji palīdzējuši trīsgadīgam bērnam atbrīvoties no rotaļlietas, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Kokteilis
Vēršiem pārmērīga pieķeršanās, bet dvīņiem – nespēja pabeigt iesākto: viena lieta, no kuras katrai zodiaka zīmei jāizvairās par katru cenu
Lasīt citas ziņas

Negadījums notika svētdien Rīgā. Trīs gadus vecam bērnam pirksts bija iestrēdzis rotaļlietā. Glābēji bērnu atbrīvoja.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, glābēji brīvdienās Jēkabpilī atbrīvoja kanalizācijas akā iesprūdušu kaķi, bet Daugavpilī atbrīvoja kaķi, kurš bija iestrēdzis vieglās automašīnas dzinēja nodalījumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka ugunsdzēsēji aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsuši astoņus ugunsgrēkus. Trīs ugunsgrēki fiksēti Rīgā, bet citās pilsētās un Latvijas novados – attiecīgi trīs un divi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.