Foto – LETA
Foto – LETA
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki veic kratīšanu Jūrmalas mēra Gata Trukšņa birojā.

Trukšņa un Krūmiņa lieta: KNAB aizturējis vēl divas personas 1

Pievieno LA.LV

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis kriminālprocesu par iespējamo politisko partiju un politisko partiju apvienību nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā, informēja KNAB pārstāve Laura Dūša.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Lasīt citas ziņas

Procesa ietvaros tika aizturētas četras personas.

Izmeklēšanas interesēs šobrīd plašāka informācija netiek sniegta.

CITI ŠOBRĪD LASA

KNAB norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Jau vēstīts, ka vakar saistībā ar iespējamiem partiju finansēšanas pārkāpumiem aizturēts Jūrmalas mērs Gatis Truksnis un uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.