Priedaines skatu tornis. Foto: LVM

Trupes dēļ uz laiku slēgts Priedaines skatu tornis 0

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) informē, ka, veicot tehnisko apsekošanu, konstatēti bojājumi Priedaines skatu torņa konstrukcijā un drošības apsvērumu dēļ tas uz laiku ir slēgts, informē uzņēmumā.

Kokteilis
Šīs 5 horoskopa zīmes ir vislielākās intrigu vērpējas un svēti tic sazvērestībām
Kokteilis
Ziemassvētki – brīnumu laiks, bet daļai zodiaka zīmju pārstāvju tās ir tīrās mocības! Uzzini, kuras zīmes patiesībā necieš šos svētkus
Lidmašīnu momentā “meta riņķī”. Pasažieri atklāj, ka “iekāpuši” kopā ar līķi
Lasīt citas ziņas

“Veicot trīs LVM skatu torņu apsekošanu, eksperti secinājuši, ka Priedaines skatu torņa 7. kāpņu laukumā ir radušies būtiski trupes bojājumi nesošajā konstrukcijā. Lai novērstu visus bojājumus, tiks veikts skatu torņa remonts, taču apmeklētājus aicinām ievērot, ka šajā laikā objekts būs slēgts,” uzņēmuma mājaslapā publicētajā informācijā norāda LVM Mežkopības plānošanas vadītājs Edmunds Linde.

No 32 metrus augstā Priedaines skatu torņa paveras skats uz Daugavas loku mežiem, Krāslavu un vairāku baznīcu virsotnēm. Tā pakājē iekārtota arī atpūtas vieta, kurā baudīt īpaši aizsargājamās teritorijas “Augšdaugava” skatus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.