Baiba Bendika.

Tukšās tribīnes Čehijā Bendikai nāk par sliktu 0

Latvijas biatloniste Baiba Bendika ceturtdien Nove Mesto ieņēma 44.vietu Pasaules kausa septītā posma 7,5 kilometru sprinta sacensības, nekvalificēdamās svētdien gaidāmajiem mačiem ar kopēju startu.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Gudri jau kopš dzimšanas: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri var lepoties ar attīstītu intelektu
Dārzs
FOTO. Cik šogad maksā stādi, un kas ir piedāvājumā? Reportāža no Siguldas Stādu parādes

Uzvaru izcīnīja vāciete Denīze Hermana, kura sašāva visus mērķus, finišēdama pēc 18 minūtēm un 51,0 sekundes. Otrajā pozīcijā bija francūziete Anasia Beskona, kurai perfekta šaušana un 27,2 sekunžu deficīts pret uzvarētāju. Savukārt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa čehiete Markēta Davidova, kura neaizvēra vienu mērķi un uzvarētājai zaudēja 49,7 sekundes.

Desmit sekundes aiz pirmā trijnieka bija somiete Mari Edera, piekto vietu ieņēma norvēģiete Tirila Ekhofa, bet pirmo sešinieku noslēdza zviedriete Hanna Ēberja.

Bendika pirmajā šaušanā netrāpīja divus no pirmajiem trim mērķiem, bet otrajā ugunslīnijā viņa pievienoja vēl vienu kļūdu. Cēsnieces uzvarētājai zaudēja divas minūtes un 23,1 sekundi, kas deva 44.vietu 98 biatlonistu konkurencē. Trasē viņai bija dalīts 27. ātrākais laiks.

“Mainīgs vējš šautuvē, kuru diemžēl neizdevās nolasīt pareizi. Joprojām labas sajūtas trasē, tāpēc ļoti žēl par neizmantoto izdevību. Ar to šis kauss man ir beidzies, centīsimies noturēt formu pēdējiem diviem posmiem,” sociālajos tīklos pēc finiša raksta Bendika.

Bažās par koronavīrusu Pasaules kausa posms Čehijā tiek aizvadīs pie tukšām tribīnēm.