LETA

Tupeņu festivāls Rīgā 0

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No Auna drosmes līdz Zivju intuīcijai. Pasaki, kas esi pēc horoskopa, un mēs pateiksim, kādas īpašības tev “nāk līdzi pūrā”!
Veselam
Ir ielikti labi pamati, lai mēs kļūtu par nāciju ar šķībākajiem zobiem – Latvijā, iespējams, darbojas “ortodontu kartelis”
Lai Krievija nepārvērstos par Ķīnas koloniju, tai ir palicis tikai viens ceļš; finansiāli jau tā ir pilnīgi sabrukusi
Lasīt citas ziņas

Rīgā, Kalnciema kvartālā, norisinājās kartupeļu festivāls, kurā iedzīvotājiem bija iespēja nobaudīt un iegādāties dažādus lauku labumus.

Festivālu papildināja muzikālā programma, bet  kartupeļu audzētāji klāstīja par tupeņu audzēšanas gudrībām. Festivāla laikā notika arī Kurzemes tradicionālo kartupeļu ēdienu meistarklase, bet bērniem sarūpētas radošās kartupeļu darbnīcas. Portāls “LA.lv” fotoreportāžā piedāvā ielūkoties festivāla norisē.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.