Meitenes atvēsinās strūklakā
Meitenes atvēsinās strūklakā
Foto: Ieva Lūka/LETA

Tveices nomocītajai Rīgai izsludina oranžo brīdinājumu 1

Ņemot vērā ilgstošo karstumu, kas turpināsies arī nedēļas nogalē, Rīgā izsludināts oranžais brīdinājums, aģentūru LETA informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Reklāma
Reklāma
“Viena no pretīgākajām iestādēm Latvijā!” Klienti šūmējas par pasniegtā ēdiena kvalitāti populārā picērijā Latvijā 48
Kas notiek Lietuvā? Aculiecinieks iemūžinājis uz dzelzceļa sliedēm reti redzamu ainu
Veselam
Šis ēdiens iedos tev enerģiju visai dienai: 12 ideāli ēdieni pret nogurumu
Lasīt citas ziņas

Jau aizvadītajā naktī Rīgas centrā gaisa temperatūra nepazeminājās zem plus 20 grādiem. Arī turpmākās divas diennaktis būs ļoti karstas – naktīs minimālā gaisa temperatūra būs ap plus 20 grādiem, bet pēcpusdienās sasniegs plus 28…31 grādu.

Ņemot vērā karstos laikapstākļus, Rīgā izsludināts oranžais brīdinājuma līmenis, brīdinot, ka karstuma ietekmē pastāv paaugstināts veselības problēmu risks plašam iedzīvotāju lokam, sevišķi vecākiem cilvēkiem un zīdaiņiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Iedzīvotājiem ir jāseko un jārīkojas atbilstoši norādījumiem, ko sniedz atbildīgās institūcijas.

Kā ziņots, šodien Latvijā saglabāsies karstums, termometra stabiņam pakāpjoties līdz plus 31 grādam. Tveice saglabāsies arī sestdien, kad iespējams arī lietus un pērkona negaiss.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.