Foto – Leta/AFP

“U2” “iTunes” bez maksas izlaiž savu jauno albumu 0

Pievieno LA.LV

Īru rokgrupa “U2” sagādājusi pārsteigumu saviem faniem, otrdien “Apple” interneta mūzikas veikalā “iTunes” bez maksas izlaižot savu pirmo albumu piecos gados.

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

“U2” otrdien uzstājās “Apple” jaunāko viedtālruņu “iPhone 6” un “iPhone 6 Plus” prezentācijā pie Sanfrancisko, nospēlējot jaunā albuma “Songs of Innocence” pirmo singlu.

“Apple” paziņoja, ka albumu par brīvu nosūtījis pusmiljardam “iTunes” lietotāju visā pasaulē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kompānijas izpilddirektors Tims Kuks, kurš pievienojās Bono uz skatuves, šos soli nodēvēja par “visu laiku dižāko albuma izlaišanu”.

Bono paziņoja, ka jaunais albums ir dziļi personīgs.

“Kopš paša sākuma “U2″ vienmēr gribēja savu mūziku izplatīt iespējami daudz cilvēkiem. Domāju, ka uz to mājiens ir mūsu nosaukumā, tāpēc šodiena mums ir savā ziņā satriecoša,” sacīja Bono. “Ar vispersonīgāko albumu, kādu mēs esam sarakstījuši, var dalīties, vienkārši nospiežot “nosūtīt”. Ja vien dziesmu rakstīšana būtu tik vienkārša.”

“Apple” paziņoja, ka albums par brīvu būs pieejams lietotājiem, kas nākamajās piecās nedēļās izveidos kontu “iTunes”.

Fiziskā izskatā albums “Songs of Innocence” tiks izlaists 13. oktobrī.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.