Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ūdensvīrs: kas viņu sagaida šogad?0

Foto: Fotolia

Autore: Kristīne Akmentiņa

Saule caur Ūdensvīra zvaigznāju iet no 21. janvāra līdz 20. februārim.

Pār Ūdensvīru valda mežonīgais Urāns, kas pakutinās ne mazums nervu arī 2020. gadā. Taču šai gadā Urāns atrodas Vērša zīmē, kas savukārt šokēs visus, un Ūdensvīrus it īpaši, ierādot jaunu komforta zonu – mājas, ģimene, emocionāla labklājība un harmonija, atstājot otrā plānā cīņu par neatkarību, revolucionārām idejām, arī plašo sabiedrisko dzīvi. Brīžam šai gadā būs sajūta, ka haoss ir iestājies, kaut būs tieši pretēji. Jo tieši šis gads būs tas, kas parādīs un vēlēsies iemācīt Ūdensvīriem harmoniju, mieru, nesteidzību un rāmu plūdumu dzīvē.

Gads sāksies ar kvadrāta aspektu pret Urānu, tas piešķils revolucionāru domāšanas virzienu, kas var atnest arī ļoti radikālus lēmumus. Taču no malas šie lēmumi liksies ļoti netipiski Ūdensvīriem – skaļa sabiedrības dvēsele pieņems lēmumu par labu ģimenes dzīvei, no straujas kāpšanas pa karjeras kāpnēm un mūžīgiem izaicinājumiem un stundām darbā nonāks pie mierīga, stabila darbadienas plāna. Un tas viss tāpēc, ka būs vēlme pēc izaugsmes gan personīgi un garīgi, gan nu jau ģimenes, dzimtas kontekstā, kā arī pēc lielākas stabilitātes un/vai labklājības, drošības. Un tieši šogad Ūdensvīrs spēs pieņemt šo visu, ko jau ilgu laiku bija izspēlējis tikai savā galvā kā iespējamo scenāriju.

Ūdensvīram vienmēr ir bijusi svarīga citu un paša labsajūta, rūpes par to. Un šogad vasarā planētu aspekti to veicinās un akcentēs vēl vairāk. Taču ar mazu niansi – Ūdensvīram jākļūst mazliet egoistiskākam. Tā teikt, jādod atļauja padomāt par sevi vispirms, būt sev prioritātei un tikai tad par citiem. Ūdensvīram, kas parasti ir ļoti pieķēries savai ģimenei un par to stāv un krīt vienmēr, šis būs grūtāks uzdevums – pirmo sarakstā ielikt sevi. Tas tad nu jāapgūst šogad.

Tā kā šis gads paies ar daudzām planētām Mežāža zīmē, galvenās tēmas arī Ūdensvīru zīmei būs robežas un struktūras, sistēmas. Taču nevajag baidīties, tas nenozīmēs, ka neatkarīgajam Ūdensvīram nāksies dancot pēc kāda stabules. Nē, tas vairāk būs par ieskatīšanos sevī, savos prāta apcirkņos, lai iepazītu un zinātu savus limitus, kas attiecas uz veselību, drošību, labsajūtu, prieku un laimi. Kas ir tās sastāvdaļas, no kā šie nosauktie elementi sastāv Ūdensvīram, un kas ir robežas, kuras noteikti nedrīkst pārkāpt.

Patiesībā, tieši zinot robežas, Ūdensvīriem ir vieglāk dzīvot, tāpēc tie vienmēr ļoti cieši tiecas iepazīt citus cilvēkus. Taču šis gads būs par paša robežu iepazīšanu, lai zinātu, kad neļaut sev darīt pāri, lai dzīvotu apzinātāk, un galu galā, lai zinātu, kas trūkst pilnai laimei pašam.

Saistītie raksti

Sākoties jaunam 20 gadu ciklam ar Jupitera un Saturna savienojumu gada beigās, visi pielemtie un pieņemtie lēmumi būs ar ilgtermiņa plānu un skatījumu uz dzīvi. Tādēļ ļoti nopietni izturies pret jebkuru jautājumu, kas pieprasa tālāku attīstību. Sper soli droši, taču pirms tam deviņas reizes nomērī.

Attiecībās esošie Ūdensvīri 2020. gadā būs pilnīgi pārņemti ar savu partneri, atkal staigās rozā brillēs. Taču brīvajiem šī ir iespēja satikt savu mīļoto. Šogad Ūdensvīri būs īpaši apburoši un valdzinoši saskarsmē ar citiem, un visi vēlēsies pabūt tā klātbūtnē, parunāties. Taču tas īpašais cilvēks Ūdensvīru dzīvē parādīsies pēkšņi un atnesīs spontanitātes sajūtu, ļaušanos neplānotiem piedzīvojumiem. Tur no miera nebūs ne miņas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
"V
"Mājas Viesis"
Horoskopi un mistika
Kad iepirkties, griezt matus un dedzināt čekus: Zivs laika padomi
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksme naudas jautājumos būs atkarīga tikai un vienīgi no tevis paša! Horoskopi 25.februārim
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 24. februāra līdz 1.martam
4 dienas

Lasītākie raksti

LE
LETA
Pasaulē
Tramps uzdevis Pompeo parakstīt vienošanos ar talibiem
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atcelti “Novatours” čārterreisi no Rīgas uz Bergamo pilsētu Itālijā
9 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Gulbis Po pilsētā tiek līdz pusfinālam
8 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Parīzē pēc protestētāju izraisīta ugunsgrēka evakuē Lionas staciju
7 stundas
AL
Agris Liepiņš
Latvijā
Agris Liepiņš: Ja mēģinām izmest pa durvīm, vīriešu diena ieraušas pa logu! 2
8 stundas