Foto: Evija Trifanova/LETA

Latvijā dzēsts pirmais kūlas ugunsgrēks 1

Ceturtdien Latvijā reģistrēts šā gada pirmais kūlas ugunsgrēks – Rīgā Lucavsalā dega pērnā zāle 100 m2 platībā, vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vienmēr gatavi palīdzēt: 5 gādīgākās zodiaka zīmes, kurām patiesi rūp citi
Ko ēst, lai dzīvotu ilgāk? 9 produkti, kas var palīdzēt palēnināt novecošanos
RAKSTA REDAKTORS
VIDEO. Kārtējais “Ecolines” “pašnāvnieks” uz ceļa: autobusa šoferi neprot vairs braukt vai bailēs dzenas kā dulli, lai izvairītos no soda?
Lasīt citas ziņas

Izsaukums tika saņemts plkst. 22.44 un nepilnas stundas laikā ugunsgrēks likvidēts.

Salīdzinot ar citiem gadiem, šogad pirmais kūlas ugunsgrēks reģistrēts vairāk nekā mēnesi agrāk – 2019. gadā pirmais kūlas ugunsgrēks dzēsts 21.februārī Ugālē, kur pērnā zāle dega pushektāra platībā. Savukārt 2018. gadā pirmais kūlas ugunsgrēks reģistrēts 11. martā Liepājā, kur dega niedres 5m2 platībā.

CITI ŠOBRĪD LASA

VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un sodāma rīcība, kas nodara kaitējumu dabai un apdraud gan cilvēku veselību un dzīvību, gan nekustamo īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, elektrības vadi, elektrības skaitītājs, dzīvojamās mājas un sodrēji dūmvadā.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 40 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.