Foto-Shutterstock

Ugunsgrēkā Dobeles novadā cieš cilvēks 0

Dobeles novada Lejasstrazdos sestdien, 13.decembrī, izcēlies ugunsgrēks, kurā cietis kāds 59 gadus vecs vīrietis, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Lasīt citas ziņas

Negadījums noticis trīsstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī, kur degusi sega divu kvadrātmetru platībā.

Glābēju ierašanās brīdī cietušais vīrietis bija spējis pats saviem spēkiem izkļūt no dzīvokļa. Vīrietim konstatēta saindēšanās ar degšanas produktiem, un viņš hospitalizēts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Iespējamais negadījuma iemesls – neuzmanīga smēķēšana gultā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 201 izsaukumu, no kuriem 20 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 172 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.