Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto-Shutterstock

Ugunsgrēkā galvaspilsētā gājis bojā cilvēks 0

Svētdien, 30.decembrī, ugunsgrēkā kādā mājā Rīgā gājis bojā cilvēks, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Vairāki kilogrami! Tepat, kaimiņos, vēstures entuziasti mežā atrod 86 gadus slēptus dārgumus 16
“Es eju pensijā!” Vīrietis nopērk lietotu jaku un paliek bez vārdiem par to, ko atradis tās kabatā
Piecas lietas, kuras kaķi dara katru dienu, taču uzskatīs jūs par lielākajiem ienaidniekiem, ja tajās iejauksieties
Lasīt citas ziņas

Izsaukums uz dzīvojamo māju Rīgā, kur bija jūtami dūmi un redzamas liesmas, VUGD saņēmis svētdien plkst.8.22. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, konstatēts, ka ēkā deg starpstāvu pārsegums un ārsiena 15 kvadrātmetru platībā.

Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot kāpnes, no ēkas izglābuši divus cilvēkus, bet viens cilvēks gājis bojā. Ugunsnelaime likvidēta plkst.10.41.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ap plkst.23.13 Rīgā izcēlies vēl viens ugunsgrēks, un VUGD ziņots par kādu daudzstāvu dzīvojamo māju, kur bija redzami dūmi. Notikuma vietā noskaidrots, ka kādā dzīvoklī deg mēbeles un mantas 15 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš nodots mediķiem. Pirms plkst.1 ugunsgrēks likvidēts.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēmis 31 izsaukumu – 14 uz ugunsgrēkiem, piecus uz glābšanas darbiem, bet 12 bijuši maldinājumi.

Lai gaidāmās Jaunā gada svinības neaptumšotu nelaime, VUGD aicina neaizmirst par drošību – nesmēķēt telpās, nepārkurināt krāsnis, uzmanīgi apieties ar uguni, neaizmirst nodzēst sveces un ievērot pirotehnikas lietošanas noteikumus. Ja tomēr svētku laikā ir notikusi kāda nelaime un nepieciešama palīdzība, nekavējoties jāzvana uz numuru 112.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.