Publicitātes foto no “skaties.lv”

Sēras un bēres “UgunsGrēkā” Kurš no galvenajiem varoņiem mirs? 7

Pievieno LA.LV

Kādā no tuvākajām ilgus gadus televīzijas reitingu topos esošā seriāla “UgunsGrēks” sērijām satiksies filmas “pazudušie” varoņi, atklāj kanāls TV3.

Kokteilis
Darbs, kas var izjaukt laulību: 11 profesijas ar augstāko šķiršanās risku
Kokteilis
Pēc fiasko ar “Pitbull” latviešiem vēl viens trieciens – pēdējā brīdī koncertu atceļ vēl viena zvaigzne
Kokteilis
Trāpīts desmitniekā? Tavā dzimšanas mēnesī “ieprogrammēts” veids, kā tu tiec galā ar grūtībām
Lasīt citas ziņas

Novembra beigas “UgunsGrēkā” paiešot sēru noskaņās – tiks rīkotas varenas bēres. Pagaidām nav zināms, kuru no varoņiem skars šāds smags trieciens.

Uz bērēm ieradīšoties sen neredzēti, tautā iemīļoti filmas varoņi, kuri jau kādu laiku ir “aizsūtīti uz ārzemēm”, atklāj TV3 populārā seriāla veidotāji.

CITI ŠOBRĪD LASA

TNS jaunākie reitingi liecina, ka “UgunsGrēks 16” ir otrā skatītākā pārraide Latvijā. Seriālu skatās 149 tūkstoši iedzīvotāju, kas ir 7,7% televīzijas auditorijas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.