Foto: AP / Scanpix / LETA

Ugunsgrēks nopostījis Japānas nacionālo dārgumu 0

Japānā, Okinavas salā, nodegusi UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautā Šuri pils, ziņo TV kanāls NHK.

Kokteilis
Neveiksmīgākā krāsa katrai zodiaka zīmei: kam vajadzētu izvairīties no sarkanās, bet kam – no zaļās
“Apzināts mēģinājums ietekmēt Latvijas sportistu pirms starta!” Latvijas daiļslidošanas skandāla iesaistītais igauņu treneris vēršas pie ISU
RAKSTA REDAKTORS
“Šo sērgu izārstēs tikai un vienīgi…” Latvieši ierosina, kā cīnīties ar vienu no lielākajām problēmām veselības aprūpē
Lasīt citas ziņas

Ugunsgrēks noticis ap 2.40 naktī pēc Japānas laika, pils centrālā ēka iznīcināta pilnībā. Par cietušajiem ziņots netiek.

Pils, kas celta pirms aptuveni 500 gadiem, 1933. gadā tika pasludināta par Japānas nacionālo dārgumu. Tā tika nodedzināta Otrā pasaules karā un atjaunota 1992. gadā.

Ugunsgrēka iemesli vēl nav zināmi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.