Foto: afp/scanpix/leta

Ukraina noraida Putina “trīs dienu teātri” 0

Ukraina reaģējusi uz Krievijas diktatora Vladimira Putina paziņojumu par 72 stundas ilgu uguns pārtraukšanu un izteikusi pretpiedāvājumu izsludināt tūlītēju un ilgstošu uguns pārtraukšanu.

“Viņa bija tik pārgurusi, ka, iespējams…” Savu versiju par traģēdiju Daugavā izteikusi Ilonas kolēģe Marina 1
“Lai pierakstītos uz valsts apmaksātu pakalpojumu, jāveic 53 eiro priekšapmaksa…” Slimnīca skaidro situāciju
Viedoklis
Krista Draveniece: Ne vīrs, ne Cipule jāzākā par traģisko notikumu Daugavā, patiesībā vainīgs kas pavisam cits 97
Lasīt citas ziņas

Kā ziņots, Putins pirmdien izsludināja vienpusēju uguns pārtraukšanu laikā no 8. līdz 10.maijam, lai atzīmētu 80.gadadienu kopš PSRS uzvaras tā dēvētajā lielajā tēvijas karā.

Kremlis paudis cerību, ka Ukraina arī atbildēs ar to pašu, pretējā gadījumā piedraudot karadarbību atsākt.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ja Krievija patiesi vēlas mieru, tai uguns jāpārtrauc nekavējoties,” sociālās saziņas platformā “X” norādīja Ukrainas ārlietu ministrs Andrijs Sibiha.

Ukraina ir gatava atbalstīt pastāvīgu, stabilu un vispārēju uguns pārtraukšanu, uzsvēra Sibiha, piebilstot, ka sākotnējai uguns pārtraukšanai jāilgst vismaz 30 dienas, nevis tikai tik ilgi, kamēr Maskava rīko militārās parādes.

Arī ASV prezidenta Donalda Trampa administrācija paudusi neapmierinātību ar Krievijas piedāvājumu. Baltā nama preses sekretāre Kerolaina Levita norādīja, ka Tramps vēlas pastāvīgu uguns pārtraukšanu un ka ar uguns pārtraukšanu uz trim dienām nav pietiekami.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.