Foto: Jonathan Alpeyrie/SIPA/SCANPIX/LETA

Ukrainā šodien humānie koridori netiks atvērti, nav izdevies vienoties 0

Ukrainā šodien netiks atvērti humānie koridori cilvēku evakuācijai no Krievijas karaspēka aplenktajām vai okupētajām apdzīvotajām vietām, paziņojusi Ukrainas vicepremjere Irina Vereščuka.

RAKSTA REDAKTORS
“Ļoti negodīgi ir sadalīts valsts ģimenes pabalsts – ar ko divi bērni atšķiras no viena?” mamma Māra izgaismo pretrunu likumos
Kokteilis
Smieklīgi, bet patiesi: šīs 3 zodiaka zīmes šogad pelnījušas žagarus zem eglītes 3
RAKSTA REDAKTORS
VIDEO. “Es nepatīku tavai mammai, un na*uj ar viņu” – kādas Rīgas skolas gada noslēguma balle izvērtusies ne pārāk “pieklājīga”
Lasīt citas ziņas

Vereščuka atklāja, ka “nav izdevies vienoties ar okupantiem par pamieru evakuācijas ceļos”, tādēļ šodien humānie koridori netiks atvērti.

Vereščuka norādīja, ka viņi turpina pieprasīt humānās palīdzības koridora atvēršanu civiliedzīvotāju, īpaši sieviešu un bērnu, evakuācijai no Mariupoles.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat ar attiecīgo starptautisko struktūru starpniecību iebrucējiem tiek prasīts atvērt īpašu koridoru ievainoto karavīru evakuācijai no Mariupoles.

Ukrainā sestdien no Krievijas karaspēka aplenktajām vai okupētajām apdzīvotajām vietām pa humānajiem koridoriem tika evakuēti 1449 cilvēku.

SAISTĪTIE RAKSTI