Roberts Uldriķis.

Uldriķim gūti vārti līdzjutēju dēļ nepabeigtā spēlē 0

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis sestdien guva vārtus Šveices augstākās līgas spēlē, tomēr viņa pārstāvētās “Sion” un Cīrihes “Grasshoppers” mačs netika pabeigts līdzjutēju nemieru dēļ.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 65

Līdz mača 59.minūtei “Sion” atradās vadībā ar 2:0 (2:0), kad čempionāta vājākās komandas “Grasshoppers” fani laukumā atkārtoti izmeta petardes.

Zīmīgi, ka jau neilgi pirms tam spēle šī paša iemesla dēļ tika pārtraukta uz desmit minūtēm. Pēc atkārtota gadījuma tā tika pārtraukta vēlreiz un atsākta netika.

Uldriķis šajā mačā devās laukumā “Sion” sākumsastāvā un izcēlās ar aktīvu sniegumu. Tieši latvietis mača 21.minūtē pielaboja Ermira Lenjani raidījumu uz vārtiem, atklādams šī mača rezultātu. Savukārt Pajtims Kasami panāca jau 2:0.

Kā informē “Sion” klubs, lēmumu par spēles pārtraukšanu pieņēmis mača tiesnesis, kurš baidījies par futbolistu drošību. Tuvākajās dienās Šveices čempionāta rīkotāji sniegs informāciju, kādas būs sekas šai spēlei.

Latviešu uzbrucējs “Sion” sastāvā atgriezās pēc viena mača izlaišanas. Šosezon viņš izcēlies ar trim vārtiem, bet pirmie divi vārtu guvumi bija pagājušā gada augusta mačā pret spēcīgo “Basel”.

Uldriķis ir iekļauts Latvijas futbola izlases sastāvā pirmajiem diviem mačiem 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

Šveices superlīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 24 spēlēs iekrātiem 65 punktiem ir čempione Bernes “Young Boys”, bet piektajā pozīcijā ar 30 punktiem ir vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā “Zurich”, kamēr “Sion” ar 26 punktiem ir astotā. Tikmēr aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” ar 22 punktiem ieņem priekšpēdējo vietu desmit komandu konkurencē.