Kokteilis
Baudi

Uz atkalsatikšanos Latvijas estrādēs aicina “Labvēlīgais tips”0

Foto: Matīss Markovskis

Viena no Latvijas vispozitīvākajām grupām “Labvēlīgais tips” aicina uz ne mazāk pozitīviem koncertiem “Es nav redzējis tevi jau sen!” Latvijas estrādēs. Pirmais koncerts jau 25. jūlijā pulksten 21.00 Valmierā.

Koncertu rīkotāji sola, ka tā būs atkalsatikšanās ar draugiem, radiem, kaimiņiem un citiem grupas faniem. Dzīva mūzika, acu skatieni, ar dez­inficētām rokām atļautie pieskārieni, sarunas ar pieļaujamo distanci un dzīves svinēšana atkal visiem kopā, jo “Es nav redzējis tevi jau sen!” “Labvēlīgais tips” solās ievērot visas matemātiskās formulas, kvadrātsaknes un pat mistisko skaitli Pī.

Grupu “Labvēlīgais tips”, kuras kontā ir vairāk nekā desmit albumi, 1992. gadā izveidoja grupas solists Andris Freidenfelds un ģitārists Ģirts Lūsis. Tās mūzikas stils tiek raksturots kā popmūzika ar roka, šlāgermūzikas un ska elementiem. Saņēmusi piecas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas, savulaik rīkojusi leģendāro mūzikas festivālu “Dziesma manai paaudzei”. Kopš 1995. gada, 1. aprīlī izdodot savu debijas albumu “Alumīnija cūka”, kas saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu kā labākais pop&rock&dance albums, grupa ik gadu līdz pat 2007. gadam šajā datumā savus fanus aplaimojusi ar jaunu albumu. 2010. gadā grupa izdeva albumu “Kurvis”, bet 2017. gadā savu līdz šim pēdējo albumu “Kaste”.

“Labvēlīgais tips” ir radījis arī šobrīd TV3 kanālā skatāma komēdijseriāla “Radiņi” tituldziesmu “Taciņa”.

Saistītie raksti

Koncertos “Es nav redzējis tevi jau sen!” uz skatuves muzicēs ierastais vokāli in­strumentālā ansambļa sastāvs, kurā satilpst: An­dris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (balss, trompete), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti). Koncertos izskanēs grupas populārākie un klausītāju iemīļotākie hiti: “Alumīnija cūka”, “Frāzes”, “Čiekurs egles dēls”, “Naukšēnu disko”, “Pīrādziņ, nāc ārā!”, “Lai”, “Omnibuss” un vēl daudzi citi.

“Labvēlīgais tips” uzstāsies arī 1. augustā Saldū, 7. augustā Ikšķilē, bet 8. augustā – Alūksnes estrādē. Šo koncertu sākums pulksten 20.00.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.