Latvijā
Politika

Uz SIF direktora amatu 28 pretendenti0


Valsts kancelejas vadītājs Jānis Citskovskis.
Valsts kancelejas vadītājs Jānis Citskovskis.
Foto: LETA/Ieva Leiniša

Valsts kancelejas izsludinātajā atklātajā konkursā uz Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) sekretariāta direktora amatu pieteikušies 28 pretendenti, aģentūru LETA informēja Valsts kancelejā.

Amata konkurss tika izsludināts 2.septembrī un norisināsies trīs kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtēs iesniegtos dokumentus un pretendentu atbilstību obligātajām prasībām.

No pirmās kārtas tālāk izvirzītie pretendenti pamatos savu motivāciju pretendēt uz SIF sekretariāta direktora amatu, kā arī prezentēs vīziju par SIF darbības prioritātēm un attīstību.

Otrajā kārtā tiks novērtēta pretendentu pieredze un izpratne sabiedrības integrācijas jomā, projektu un organizācijas vadībā, kā arī finansējuma piesaistē. Vienlaikus tiks novērtētas arī pretendentu komunikācijas, argumentācijas, prezentācijas un angļu valodas prasmes.

Konkursa trešās kārtas dalībnieki demonstrēs savas vadības kompetences pārmaiņu vadīšanā, lēmumu pieņemšanā, tiks uzklausīts pretendentu stratēģiskais redzējums, vērtēta komandas vadīšanas un rezultātu sasniegšanas spēja.

Balstoties uz trešajā kārtā un visā konkursa gaitā novēroto, konkursa komisija noteiks konkursa uzvarētāju. Pirms šo pretendentu virzīt apstiprināšanai amatā, Valsts kancelejai ir tiesības apkopot pretendenta iepriekšējo darba devēju un sadarbības partneru atsauksmes. Potenciālo SIF sekretariāta direktoru amatā apstiprina SIF padome.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vada Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, tās sastāvā ir Ministru prezidenta ārštata padomnieks sabiedrības integrācijas jautājumos Hosams Abu Meri, Kultūras ministrijas valsts sekretāra vietniece starptautisko lietu, integrācijas un mediju jautājumos Zane Vāgnere, biedrības “Eiropas Kustība Latvijā” prezidents Andris Gobiņš un “Rīgas aktīvo senioru alianse” valdes priekšsēdētāja Terezija Mackare.

Saistītie raksti

LETA jau vēstīja, ka 30.augustā par SIF padomes priekšsēdētāju tika iecelts kultūras ministrs Nauris Puntulis (VL-TB/LNNK). Kopā ar viņu SIF padomē darbojas četri ministri – vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP), tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP), labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) un izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP). Ministru prezidenta pārstāvis Sabiedrības integrācijas fonda padomē ir Imants Parādnieks.

SIF padomē darbojas arī biedrības “Veselības un sociālais serviss “Artemīda”” valdes priekšsēdētāja Jolanta Eihentāle, biedrības “Eiropas Latviešu apvienība” pārstāvis Latvijā Rinalds Gulbis, biedrības “Kim?” izpilddirektore Laima Ruduša, biedrības “Kurzemes NVO atbalsta centrs” valdes priekšsēdētāja Inese Siliņa un biedrības “Izglītības iniciatīvu centrs” direktore Daiga Zaķe.

LA.lv
MZ
Monika Zīle
Latvijā
Monika Zīle: Mīlestības blaknes globalizētajā pasaulē 1
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Levits apmeklēs Eiropas Kodolpētījumu centru Ženēvā
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pēc Valsts kontroles ieteikumiem Valmiera izstrādās detalizētu kārtību dzīvojamo māju uzraudzībai
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Krūmiņam un Raitumam piemēro kopumā 86 000 eiro sodu lietā par ZZS un “No sirds Latvijai” nelikumīgu finansēšanu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Ģenerālprokuratūra par Misānes lietu: Latvijas pilsoņu tiesību aizstāvēšanai nevar tikt izmantoti nelikumīgi līdzekļi
34 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Sports
2021.gada KHL Visu zvaigžņu spēle norisināsies Rīgā
55 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Lielākais nodokļu parādnieks gada sākumā – “Vexoil Bunkering” ar 39,3 miljonu eiro parādu 1
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
“Frontex”: Pērn ievērojami pieaudzis Eiropā no Turcijas iekļuvušo migrantu skaits
2 stundas