Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Edijs Pālens/LETA

Uz Vidzemes šosejas sadūrušās piecas automašīnas. Kavējas satiksme 0

Šovakar uz Vidzemes šosejas, netālu no Līgatnes tilta uz Cēsu pusi, noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas vairākas automašīnas, tādēļ notikuma vietā būtiski kavējas satiksme, novēroja aģentūra LETA.

Reklāma
Reklāma
“Satraucošas ziņas, drīz tas sāks ietekmēt arī Latviju…” Sārts publicē potenciālo “darbības plānu”
“Vīruss izplatās kā ugunsgrēks!” Britos pieaug bailes par savu veselību
Kokteilis
Dažas no zīmēm sagaida burtiski kosmisks sprādziens it visā. Horoskops nedēļai
Lasīt citas ziņas

Valsts policija informē, ka Līgatnes novadā, autoceļa Rīga-Sigulda-Veclaicene 66.kilometrā, notikusi piecu automašīnu sadursme.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Līna Kaļķe aģentūrai LETA pastāstīja, ka plkst.18.20 minētajā vietā sadūrušās automašīnas “Ford”, “Peugeot”, “BMW” un divas “Mecedes-Benz”, no kurām viena bija ar piekabi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pagaidām informācijas par cietušajiem neesot.

Negadījuma dēļ notikuma vietā satiksme daļēji ierobežota virzienā uz Rīgu. Avārijas vietā ieradies arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, satiksmi regulē policists.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.