Latvijas–Igaunijas basketbola līgā “Ventspils” aizvadījis sezonas spilgtāko spēli 0

Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos 25
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 7

Latvijas–Igaunijas basketbola līgā “Ventspils” aizvadīja sezonas spilgtāko spēli, mājās uzvarot “VEF Rīgu” (99:92).

“VEF” līdz otrās ceturtdaļas vidum turējās vadībā, bet tad ventspilnieki pārņēma spēles grožus savās rokās, un 33. minūtē pēc diviem realizētiem tālmetieniem mājinieku pārsvars sasniedza 16 punktus, ar ciešu aizsardzību un Elaidžas Klerensa veiksmēm uzbrukumā viesiem izdevās atgriezt intrigu – pirmspēdējā minūtē vairs tikai četru punktu starpība, tomēr “Ventspils” pārsvaru noturēja, pārtraucot sešu zaudējumu sēriju pret “VEF” un pirmo reizi šosezon pārspējot kādu no līgas trim labākajām komandām (arī “Prometey”, “Kalev/Cramo”).

Ventiņi svarīgākajos brīžos spēja iemest no tālienes (16/34), pārsvars arī atlēkušajās bumbās un rezultatīvajās piespēlēs. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 18 punktiem Artūrs Ausējs, bet 16 Edmundam Elksnim. Zaudētājus neglāba Nasiera Bruksa 23 punkti.

Kopvērtējumā “Ventspils” ar 19 uzvarām 28 spēlēs ir ceturtajā vietā un ceturtdaļfinālā tiksies ar Nikolaja Mazura vadīto “Tartu Ulikool Maks&Moorits”, kam tikpat panākumu. “VEF” ar bilanci 21-6 ir trešie. Regulārajā turnīrā jāaizvada 30 mači.

Kārlim Šiliņam gūstot 27 punktus, bet Renāram Birkānam pievienojot 25 punktus un 15 atlēkušās bumbas, “Liepāja” papildlaikā ar 102:98 pārspēja Pērnavas “Sadam”, ļaujot vietu astoņniekā garantēt “Ogrei” un “Viimsi/Sportland”, kurai pievienojies Ronalds Zaķis.

Tikmēr iepriekšējās sezonas Igaunijas čempioni no Pērnavas, kā arī paši liepājnieki paliek aiz borta. Abām vienībām pa 12 uzvarām.