Prokuratūra apsūdzējusi 27 gadus veco sievieti kara noziegumos, slepkavībā un līdzdalībā ārvalstu teroristu organizācijā.
Prokuratūra apsūdzējusi 27 gadus veco sievieti kara noziegumos, slepkavībā un līdzdalībā ārvalstu teroristu organizācijā.
Foto: SCANPIX/AFP/LETA

Vācijas pilsoni tiesās par piecgadīga jezīdu bērna nogalināšanu Irākā 0

Pievieno LA.LV

Minhenē otrdien sākusies tiesas prāva pret Vācijas pilsoni, kura, dzīvojot kopā ar teroristu grupējuma “Islāma valsts” locekļiem Irākā, atļāvusi piecgadīgam jezīdu bērnam nomirt no slāpēm.

Ko noklusē pārdevējs? 12 “sarkanie karogi” lietota auto sludinājumā 2
Kokteilis
Viņu “baterija” gandrīz vienmēr ir pilna: jaudīgāko zodiaka zīmju reitings astrologu skatījumā
VIDEO. Rīgā izcēlies plašs ugunsgrēks, pilsētniekiem iesaka aizvērt logus, jo deg, iespējams, arī toksiskas vielas 1
Lasīt citas ziņas

Prokuratūra apsūdzējusi 27 gadus veco sievieti kara noziegumos, slepkavībā un līdzdalībā ārvalstu teroristu organizācijā.

Apsūdzētā, kura ir no Lejassaksijas, 2015.gadā kopā ar vīru nopirkusi piecgadīgo meitenīti no jezīdu kara gūstekņiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Islāma valsts” uzskata jezīdus par neticīgajiem un apzināti izvērsa vardarbību pret šo kopienu, tostarp seksuāli paverdzinot sievietes un meitenes.

Saskaņā ar prokuratūras rīcībā esošo informāciju vīrietis sodīja bērnu par čurāšanu gultā, turot viņu lielā karstumā saķēdētu. Gaisa temperatūrai sasniedzot 45 grādus pēc Celsija, bērns nomira mokošā nāvē no slāpēm.

Vācijas pilsone tiek apsūdzēta slepkavībā aiz nolaidības.

Nākamā tiesas sēde pārcelta uz 29.aprīli, kad tiks nolasītas apsūdzības.

Prokuratūra paziņoja, ka viņiem izdevies atrast nogalinātā bērna māti, kas uzstāsies tiesā kā lieciniece.

Māte arī pievienosies prasītājiem un viņu tiesā pārstāvēs prominentā cilvēktiesību advokāte Amala Klūnija.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.