Laukos
Graudkopība

Vagonos ar graudu un šķeldas kravām atrod 455 tūkstošus cigarešu0

Foto: Valsts ieņēmumu dienests

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas sadarbībā ar Valsts robežsardzi, veicot kravas vilcienu kontroli, novērsa 454 900 cigarešu (22745 paciņas) kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas vagonos ar graudu un šķeldas kravām.

Šī gada 30.augustā Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot no Baltkrievijas iebraukuša kravas vilciena skenēto attēlu analīzi, konstatēja, ka divos vagonos ir noslēptas nedeklarētas preces.

Veicot muitas fizisko kontroli, Indras muitas kontroles punkta un Nodokļu un muitas policijas pārvaldes darbinieki konstatēja, ka graudu kravās noslēpts ievērojams daudzums cigarešu bloku.

Kontroles rezultātā izņemtas 229 960 cigaretes (11498 paciņas) “Premjer” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām.

Cita vilciena sastāva kontroles gaitā sadarbībā ar Valsts robežsardzes amatpersonām trīs vagonos tika atklāti šķeldas kravās noslēpti iepakojumi ar cigaretēm.

Saistītie raksti

Kontroles laikā no vagoniem tika izņemtas 224 940 cigaretes (11247 paciņas) “Premjer” un “NZ” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām.

Valstij nenomaksāto nodokļu summa par izņemtajām cigaretēm ir aptuveni 73 tūkstoši eiro.

Pieņemts lēmums par administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu par administratīvo pārkāpumu, kurš paredzēts Muitas likuma 29. panta trīspadsmitajā daļā. Lietas materiāli tiks nodoti Nodokļu un muitas policijas pārvaldei.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.