Foto-LETA

Vakar Rīgā noslīcis cilvēks 0

Pievieno LA.LV

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 92 izsaukumus – 63 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet desmit no izsaukumiem bija maldinājumi, LA.lv uzzināja VUGD.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
“Sekas būs lielas un dārgas…” Ministrs Tavars vētras laikā vēršas pie iedzīvotājiem
Lasīt citas ziņas

Rīgā, Kundziņsalas 3.līnijā, ugunsdzēsēji glābēji vakar no upes izcēla noslīkušu cilvēku un nodeva ķermeni Valsts policijai.

Ugunsdzēsēji glābēji Uzvaras ielā Limbažos palīdzību sniedza zēnam, kuram, krītot no koka, kāja bija iestrēgusi starp zariem – glābēji nozāģēja koka daļu, zēnu atbrīvoja un nodeva NMPD mediķiem. Bet, palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji Aizputes un Jelgavas ielas krustojumā Jūrmalā no koka nocēla kaķi un palaida brīvībā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.