Foto: LETA

Valkā sacentīsies zolītes profesionāļi ar “svētdienas” spēlētājiem 0

Pievieno LA.LV

Lai dotu iespēju zolītes “svētdienas” spēlētājiem sacensties ar profesionāļiem, Valkas novada dome un biedrība “Atbalsts Valkai” organizē zolītes festivālu – “Zolītes dižsvētkus”, kas ilgs divas dienas – 30.un 31.maijā, informē pašvaldībā.

Fico pēc tikšanās ar Zelenski mainīja savas domas par došanos uz Putina parādi Maskavā
Kokteilis
Trīs zodiaka zīmes, kurām maijā nauda burtiski “pielips”
Kokteilis
Zīmes mājās, kuras mūsu senči nekad neignorēja: kuri priekšmeti brīdina par nepatikšanām 8
Lasīt citas ziņas

“Mēs vēlamies atklāt jaunus talantus šai asprātīgajā spēlē, kā arī ļaut cilvēkiem noticēt sev un pārbaudīt sevi, sacenšoties ar stiprākajiem. Atrast tā saucamo “jauno paaudzi” zolītē”, stāsta pasākuma rīkotāji.

Dižsvētku laikā notiks divi reitinga turnīri un vairākas citas sacensības.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dalības maksu paredzēts novirzīt balvu fondā. Labākajiem zolītes spēlētājiem pasniegs medaļas, diplomus, mantas un naudas balvas, kā arī dažādas pārsteiguma balvas no organizatoriem un sponsoriem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.