Foto: Shutterstock

Valkas novadā pulcējas uz lauku dienu integrētajiem kartupeļu audzētājiem 0

Valkas novada Kārķu pagastā piektdien notiks lauku diena integrētajiem kartupeļu audzētājiem, liecina informācija Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padomes (LOSP) mājaslapā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu
Lasīt citas ziņas

Pasākums sāksies Kārķu tautas namā, bet turpināsies zemnieku saimniecībā “Tūži”.

Plkst.10 Kārķu tautas namā paredzēts reģistrēties pasākumam, bet plkst.10.30 to atklāt, kam sekos ekspertu sniegta informācija par veiktajiem demonstrējumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

No plkst.10.40 līdz 12.30 interesanti varēs uzzināt aktuālo informāciju par augsnes apstrādi kartupeļiem, bet no plkst.12.45 līdz 14 paredzēta izmēģinājumu apskate, ko rīkos “Nordisk Alkali” sadarbībā ar “Agrimatco Latvia”. Plānots arī demonstrējums augsnes herbicīdiem un fungicīdiem kartupeļos, kartupeļu uzglabāšanās kvalitātes uzlabošanai.

Vēlāk sekos vairāku kartupeļu šķirņu – cietes šķirnes “Agrico”, cietes un pārtikas šķirnes “Europlant”, kā arī cietes šķirnes “Solana” demonstrācija, kā arī interesenti tiks iepazīstināti ar tehnoloģiju izstrādi kartupeļu šķirnes “Jogla” sēklaudzēšanas un ražošanas pārstrādei cietē.

Laikā no plkst.15 līdz 16 – diskusija “Kā šogad aug kartupeļi”.

Pasākums tiek rīkots saistībā ar projektu “Cietes kartupeļu ražošanas cikla tehnoloģijas posmu pilnveidošana un ieviešana”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.