Foto – LETA

Valkas novadā sociālajā mājā ugunsgrēkā bojā gājuši divi cilvēki 0

Šonakt Valkas novada Saulē sociālās mājas ugunsgrēkā bojā gājuši divi cilvēki, bet vēl divi izglābti, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Kā aģentūrai LETA atklāja Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma, bojā gājusi 1958.gadā dzimusi sieviete un 1952.gadā dzimis vīrietis. Ugunsgrēkā cietis kāds 1949.gadā dzimis vīrietis, saindējoties ar tvana gāzi.

Negadījums noticis plkst.2.37, plkst.6.30 ugunsgrēks lokalizēts. Degusi divstāvu dzīvojamā ēka 60 kvadrātmetru platībā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Iespējamais ugunsgrēka iemesls ir neuzmanīga apiešanās ar uguni, informēja VUGD, taču policijā norādīja, ka patiesos ugunsgrēka izcelšanās iemeslus noskaidros ekspertīzē.

Par notikušo sākts kriminālprocess.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.