Latvijas futbola čempionātā “Valmiera” iet pēc titula 0

Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

Latvijas futbola čempionāts pārskrējis pāri ekvatoram un iespaidīgu sniegumu turpina demonstrēt līdere “Valmiera”.

Turnīra 19. kārtā “Valmiera” viesos ar 2:0 pārspēja “Rigu”. 13. minūtē izcilus vārtus guva Raimonds Krollis – izspēlējis “sieniņu” savā laukuma pusē, viņš lielā ātrumā, teicami savaldot bumbu, aizmuka no trim aizsargiem un no metriem 20 ar kreiso kāju šāva zem pārliktņa.

Dai­suke Jokota nerealizēja paša nopelnītu 11 metru soda sitienu, bet otrajā puslaikā reabilitējās, dubultojot pārsvaru. “Valmierai” ir 15 uzvaras pēc kārtas, virslīgā nevienai komandai šāda sērija nebija izdevusies kopš 1993. gada. Valmierieši 19 spēlēs ieguvuši 50 punktus, “RFS” ir 42, “Riga” – 40. Pirms Eirokausu sākšanās vidzemnieku pozīcijas un arī sniegums izskatās ļoti stabils, tā var atļauties arī zaudēt tiešajiem konkurentiem. Taču jāspēlē vēl daudz, un jautājums, vai komandai bez lielām rotāciju iespējām pietiks spēka un arī kā vasarā paretināsies vienības sastāvs, piemēram, par kolumbieti Kamilo Menu esot nopietna interese Turcijā.

“Mettas” galvenā trenera krēslā atgriezies kluba līdzdibinātājs Andris Riherts, kurš šo amatu ieņēma no 2006. gada līdz pat pērnajai vasarai, kad saņēma uzaicinājumu no “Rigas”. “Metieši” pirms vakardienas spēles pret “Audu” kopvērtējumā ar 13 punktiem atradās astotajā vietā.