Valmiera un Liepāja tiek pie Baltijas līgas ceturtdaļfināla 0

“Valmiera/Ordo” un “Liepāja/Triobet” iekļuvuši Baltijas basketbola līgas ceturtdaļfinālā, izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā apspēlējot Igaunijas komandas.

7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos
Krievu murgs Turcijā: turki Krievijas pilsoņus izsēdina no lidmašīnām un neļauj lidot uz citām valstīm
Ojārs Rubenis: “Tikai debilu cilvēku apziņā var būt tāda sajūta, ka mēs varam braukt pa tādiem ceļiem un tādām Rīgas ielām…”

Pirms šodienas atbildes spēlēm mājinieki varēja justies salīdzinoši droši, jo no izbraukuma bija atvests 13 (Valmierai) un 17 (Liepājai) punktu handikaps.
Intriga divu spēļu summā radās tikai Valmierā, kur laukuma saimnieki otrajā ceturtdaļā nonāca zaudētājos ar 23:31. Atbilde bija ātra – vispirms tika panākts neizšķirts, bet pašās puslaika beigās izšķirošs pārsvars (48:37).

“Valmiera/Ordo” komanda iemeta 16 trīspunktu metienus, Mārtiņš Laksa viens pats – septiņus.
Šajā spēlē vēl nepiedalījās “Valmiera/Ordo” jaunieguvums Kristaps Valters, kurš komandai pievienosies ceturtdien

Trešdien Baltijas līgas astotdaļfināla spēles aizvedīs vēl četras Latvijas komandas. “Ogre/Kumho tyre” uz Pasvali pie “Pieno žvaigždes” dosies ar astoņu punktu handikapu (83:75), BK “Jēkabpils” uz Kedaiņiem pie “Nevežis” brauks ar četru punktu (74:78) deficītu. Divu Latvijas komandu “Barons kvartāls” un “Jūrmala/Fēnikss” cīņā intriga, šķiet, ir galā – pirmajā spēlē rīdzinieki bija pārāki ar 85:54.

Ceturtdaļfinālā “Valmiera/Ordo” spēlēs pret Prieņu “Vytautas”, “Liepāja/Triobet” pret Ogres un Pasvales komandu pāra uzvarētājiem.

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA
Astotdaļfināls
“Valmiera/Ordo” – “Avis Rapla” 87:81
(20:20, 48:37, 62:61). Laksa 23, Pitss 15, Bērziņš 12; van der Mars 26+12AB, Kajupanks 14. Pirmajā spēlē 78:65.
“Liepāja/Triobet” – “TLU/Kalev” 86:73 (15:16, 40:31, 65:53). Butjankovs 23+9AB, Ausējs 21, Grifins 13+8RP; Kņezevičs 15, Sakss 14. Pirmajā spēlē 92:75.
“Parnu” – “Vytautas Prienai” 54:89, pirmajā spēlē 55:100.