Foto – Shutterstock.com

Valsts atbalstā meža nozares attīstībai šogad atvēlēs 237 927 eiro 0

Pievieno LA.LV

Lai veicinātu meža nozares ilgtspējīgu attīstību un konkurētspēju, valsts atbalstā šai jomai šogad plānots novirzīt 237 927 eiro. To paredz Zemkopības ministrijas (ZM) izskatīšanai valdībā iesniegtais noteikumu projekts, informē ZM.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Lasīt citas ziņas

Valsts atbalsts paredzēts sabiedrības informēšanas un izglītošanas programmām un projektiem, tostarp skolu jaunatnes izglītošanas konkursa “Mūsu mazais pārgājiens” un “Meža dienas 2015” nodrošināšanai.

Plānots arī turpmāk nodrošināt izstādi “Iepazīsties – Koks!”, kuras mērķis ir pārskatāmi attēlot Latvijas meža nozari, izceļot katra posma – meža audzēšanas, aizsardzības, izstrādes, koksnes pārstrādes – sasniegumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēl atbalsts paredzēts meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs” balvu izgatavošanai un citiem meža nozares attīstības projektiem.

Plānots arī atbalstīt zinātniskās izpētes projektus, tostarp nacionālo meža monitoringa veikšanu un bioloģiskās daudzveidības monitoringa metodikas zinātniskā pamatojuma izstrādi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.