Foto: Ieva Leiniša

Valters atsāks filmēties un piepildīs sapni par ceļojumu 9

Mūziķis Valters Frīdenbergs atsāks vadīt raidījumu Latvijas Televīzijā “Gudrs, vēl gudrāks”, kā arī dosies sen lolotā ceļojumā uz Portugāli, mūziķis pastāstīja žurnālam “Privātā Dzīve”.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kurām gaidāmajās brīvdienās būs īpaši pozitīvi pavērsieni
Lasīt citas ziņas

“Septembrī būs rudens sezonas pirmās filmēšanas raidījumam “Gudrs, vēl gudrāks”. Taču es atlicināšu arī mirkli atpūtai. (..) Došos uz vienu no valstīm, kur man vienmēr ir ļoti gribējies būt, bet līdz šim nebija sanācis. Apskatīšu beidzot Portugāli,” viņš stāsta.

Valters atklāj, ka nu jau pagājis mēnesis kopš “diezgan palielas” operācijas tepat Latvijā, kas bijusi ieplānota jau pirms ārstēšanās Vācijā. “Tagad ir atkopšanās process un es lēnā garā turpinu darboties. Iet visādi,” mūziķis raksturoja savu pašsajūtu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirms gada Valters aicināja līdzcilvēkus viņam palīdzēt atveseļoties. Ārstēšanās kursam Vācijas klīnikā no vēža sākotnēji bija nepieciešami 17,5 tūkstoši eiro, ko sabiedrība īsā laikā arī saziedoja.

Valters Frīdenbergs bija viens no mūziķiem, kas šovasar piedalījās koncertprogrammā, kur mūziķi izpildīja Mārtiņa Freimaņa dziesmas, bet pagājušajā nedēļā tika atklāta Daigas Mazvērsītes grāmata “Mans draugs Mārtiņš Freimanis”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.