Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto-Shutterstock

Varakļānos ugunsgrēkā gājis bojā vīrietis 0

Varakļānos pagājušā naktī ugunsgrēkā gājis bojā vīrietis, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses sekretāre Viktorija Gribuste.

Kokteilis
Šajos 6 gados dzimušie ir patiesi unikāli: astrologi viņus dēvē par zvaigžņu sēklām
TV24
Kārlis Daukšts: Trešais pasaules karš var izcelties nevis Ukrainā, bet…
Kokteilis
Svari ienes mieru, bet Zivis pasauli padara siltāku! Kas katru horoskopa zīmi padara unikālu un neaizstājamu? 1
Lasīt citas ziņas

Izsaukumu ugunsdzēsēji saņēma ap plkst.2.30. Notikuma vietā dega vienstāva dzīvojamā māja 120 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā vīrietis, kura vecums pagaidām nav zināms.

Ugunsgrēka likvidēšanas darbi joprojām turpinās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pagājušā naktī ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu arī uz Silu ielu Jūrmalā, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā bija aizdegusies starpsiena un grīda desmit kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji no liesmām izglābuši aptuveni 70 gadus vecu sievieti.

Kopumā pagājušajā diennaktī saņemti 39 izsaukumi, no tiem 22 bijuši uz ugunsgrēkiem, 12 – uz glābšanas darbiem, bet seši izsaukumi bijuši maldinoši. Ugunsgrēkos gājis bojā viens cilvēks, bet cietušo nav.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.