Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1

Latvijas čempionātā florbolā vīriem varena atspēlēšanās izdevās “FS Masters/Ulbroka” komandai, kas savā laukumā ar 9:8 papildlaikā uzvarēja pašreizējo valsts čempioni Cēsu “Lekringu”.

Spēles 26. minūtē mājinieki tobrīd zaudēja bezcerīgi ar 0:5, tad pievilka līdz 5:6, bet nepilnas četras minūtes pirms beigām ulbrokiešiem bija -3 (5:8). Mājinieki parādīja raksturu un pamatlaika pēdējā sekundē panāca izlīdzinājumu 8:8. Savukārt papildlaika astotajā minūtē Toms Bitmanis, kurš Ulbrokas komandai pievienojās starpsezonā, iemeta uzvaras vārtus.

“FS Masters/Ulbroka” ir vienīgā komanda, kura šosezon virslīgā vēl nav zaudējusi, tiesa, viņi aizvadījuši vien divas spēles, vismazāk no 11 komandām.

Arī sieviešu čempionātā zīmīgs notikums, jo daudzkārtējā valsts čempione Kocēnu “Rubene” pašmāju turnīrā cieta pirmo zaudējumu kopš 2019. gada 1. decembra, savā laukumā sezonas atklāšanas spēlē ar 3:4 zaudējot Cēsu “Lekringa” florbolistēm.