Foto: Unsplash

Vari sākt īstenot jaunas idejas vai plānus! Horoskopi 3 .martam 10

Auns

Šodien daudzi piedāvās tev savu palīdzību. Neatsakieties no atbalsta, pat ja to piedāvā tie, kuriem tu iepriekš nepatiki. Iespējams, ka tev būs kāds ietekmīgs atbalstītājs. Laba diena, lai sazinātos ar draugiem un atrastu jaunus biznesa kontaktus.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Kokteilis
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1
Lasīt citas ziņas

Diena ar sakāpinātu emocionālo fonu. Tev vajag savaldīties un nepakļauties provokācijām. Nāksies ilgi sarunāties ar ģimeni, skaidrot savu rīcību vai plānus. Lai nesabojātu attiecības, esi pacietīgāks, vairāk piekāpies un nekritizē tuvākos draugus.

Dvīņi

Risinot finanšu jautājumus, nesteidzies, velti laiku pārdomām. Pretējā gadījumā tu riskē zaudēt lielu summu. Zvaigznes vēsta, ka šodien tu nereti iesaistīsies strīdos un centīsies citiem pierādīt savu viedokli. Atliec savu darbību plānošanu uz vēlāku laiku!

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Enerģija šodien ir augstā līmenī, tāpēc tu ar entuziasmu vari uzņemties sarežģītus vai arī garlaicīgus uzdevumus. Paļaujies tikai uz saviem spēkiem: diez vai apkārtējie tev būs noderīgi. Kādam tuvam cilvēkam ir nepieciešama tava līdzdalība. Vakarā tu vari saņemt negaidītas labas ziņas.

Lauva

Gatavojies aktīvi pavadīt dienu, daudz komunicēt un iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Būs jāpielāgojas sarunbiedru noskaņojumam un jāņem vērā diskusijas konteksts. Tomēr lietišķās sarunas būs veiksmīgas, sasniegsi to, ko esi vēlējies. Jaunas idejas vai plānus vari sākt īstenot jau šodien.

Jaunava

Sarežģīta un nelabvēlīga diena. Tev būs grūti atrast kopīgas tēmas pat ar tuviem cilvēkiem. Var šķist, ka apkārtējie tevi apzināti kaitina. Ne vienmēr tev izdosies izvairīties no strīdiem. Tavi uzskati par dažiem notikumiem var mainīties, un parādīsies jaunas prioritātes.

Svari

Tu visu dienu jutīsies aizkaitināts un nemierīgs. Pastāv liela varbūtība sabojāt attiecības ar sievieti, kas iepriekš bija tuvs draugs. Šodien apstākļi nav tev labvēlīgi, tāpēc tev būs jāpieliek daudz pūļu un laika, lai visu pārdomātu vai pieņemtu lēmumu.

Skorpions

Esi īpaši uzmanīgs un pieklājīgs pret cilvēkiem, kuri var ietekmēt tavu karjeru vai profesionālo stāvokli. Skarbs vārds, ko nejauši pateiksi, var ievērojami sabojāt attiecības un ietekmēt tavu nākotni. Nesniedz atbildi, kamēr neesi apsvēris visas sekas un riskus.

Strēlnieks

Visas dienas garumā tev būs grūti koncentrēties, apkārtējie pastāvīgi novērsīs tavu uzmanību no svarīgām aktivitātēm. Šodien vari saņemt svarīgus jaunumus. Klausies apkārtējās sarunas: iespējams, kāda informācija nāks no svešiniekiem.

Mežāzis

Ir svarīgi saglabāt mieru un vēsu prātu neatkarīgi no tā, ko šodien nolemsi darīt. Tev var rasties strīdi ar mīļoto vai radiniekiem sadzīvisku iemeslu dēļ. Neatsaki sniegt palīdzību tiem, kam tā nepieciešama: iespējams, šie cilvēki drīz tevi atbalstīs kādā sarežģītā situācijā.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Veiksmīga un auglīga diena. Tu varēsi atrisināt daudzas sarežģītas problēmas un piesaistīt vajadzīgo cilvēku atbalstu. Uzņemies iniciatīvu, esi aktīvāks, un ātrāk sasniegsi to, ko vēlies. Šodien tu viegli varēsi atstāt uz citiem labu iespaidu.

Zivis

Šodien tu varēsi sasniegt labus rezultātus, darot kaut ko svarīgu priekš sevis. Šodien tu būsi mērķtiecīgs, apņēmīgs un orientēts uz uzvaru. Tev var būt svarīga tikšanās ar cilvēku, kurš vēlāk tev daudz palīdzēs. Īss ceļojums sniegs tev pozitīvas emocijas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.