Foto: ekrānuzņēmums no Toma Briča videobloga vietnē “Facebook”

“Vasara turpinās!” Toms Bricis videoblogā atvainojas par greizo laika prognozi 0

Pievieno LA.LV

Prognoze, ka augustā karstuma viļņu iespējamība ir niecīga un valdīs bieži mainīgi laika apstākļi, izrādījās greiza, savā videoblogā vietnē “Facebook” atzīst Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors Toms Bricis.

RAKSTA REDAKTORS
“Lidmašīna bija teju nolaidusies uz skrejceļa, kad strauji uzņēma ātrumu” – Rīgas lidostā notikusi aizķeršanās reisā no Prāgas
90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Kokteilis
Kārlis Streips publicējis negaidītu paziņojumu par būtiskām pārmaiņām dzīvē: “Droši vien mani aizturēs lidostās un atsūtīs atpakaļ uz Latviju”
Lasīt citas ziņas

“Karstums ir pienācis”, tādēļ viņam nākas atvainoties par šādu šķību prognozi, norāda T. Bricis.

Tāpat viņš izstāstīja, kādēļ mēneša un gadalaiku prognozes labāk uztvert ar skepsi, kā arī to, kādu patlaban ziemu prognozē Latvijai.

Plašāk video:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.