Foto: Shutterstock

Vecāķu pludmalē nomaldās bērns 1

20.maijā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) glābēji Vecāķu pludmalē palīdzējuši kādam bērnam, kurš bija nomaldījies, atrast savus vecākus, portāls LA.lv uzzināja (RPP).

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Pie glābējiem vērsās kāda sieviete, kura Vecāķu pludmalē ieraudzījusi apmaldījušos bērnu. Sieviete zēnu aizveda uz glābšanas staciju, kur to nodeva likumsargiem. Izmantojot skaļruni, izziņots, ka peldvietā atrasts bērns, tomēr zēna vecāki neatsaucās. Arī pats zēns nevarēja nosaukt ne savu, ne vecāku vārdus.

Glābēji, izmantojot kvadriciklu, nolēma ar puisēnu apsekot tuvāko apkārtni. Aptuveni 200 m no glābšanas stacijas pamanīts kāds acīmredzami satraukts vīrietis. Persona, ieraugot policistu tuvošanos, sāka skriet pretī likumsargiem. Vīrietis atpazina puisēnu un paskaidroja, ka novērsies uz brīdi, tikmēr dēls pazudis. Ar tēvu veiktas preventīva rakstura pārrunas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.