Foto – AFP/LETA

Veic kratīšanu “Novartis” Japānas birojā 0

Pievieno LA.LV

Japānas prokuratūra vakar veica kratīšanu Šveices farmācijas firmas “Novartis” vietējā uzņēmuma birojā saistībā ar skandālu par pārmērīgu iecienīta asinsspiediena medikamenta reklamēšanu.

Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
VIDEO. “Man gandrīz katru dienu bija slikta dūša un vemšana!” Kad mamma izņem krūšu implantus, neviens nespēja noticēt, ko tajos atrada
Lasīt citas ziņas

Kratīšana veikta pēc tam, kad Japānas Veselības ministrija iesniedza kriminālsūdzību pret kompāniju, kas ir bijusi skandāla centrā kopš vietējās universitātes paziņojuma, ka klīnisko pētījumu dati ir nepareizi, lai popularizētu medikamentu “Valsartan”. Uzņēmums pētījumu datus izmantoja medikamenta tirdzniecības aktivitātēs, uzsverot šķietamo papildu ieguvumu no tā lietošanas. Japānas farmācijas likums paredz, ka par pārspīlētu reklamēšanu var piespriest līdz diviem gadiem cietumā vai naudassodu līdz diviem miljoniem jenu (15 tūkstošiem eiro).

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.