Foto: LETA/Ieva Leiniša

Vējonis nāk klajā ar paziņojumu, kā rīkosies turpmāk 1

Pievieno LA.LV

Valsts prezidents Raimonds Vējonis trešdien, 2018. gada 14. novembrī, Rīgas pilī tikās un uzklausīja Ministru prezidenta amata kandidātu Jāni Bordānu. Tikšanās laikā J.Bordāns informēja Valsts prezidentu par valdības veidošanas gaitu. J.Bordāns atzina, ka neredz iespējas izveidot valdību un saņemt Saeimas vairākuma atbalstu, informē Valsts prezidenta kanceleja.

Kokteilis
Šīm zodiaka zīmēm labāk pārdomāt katru sperto soli – karma tām atspēlējas īpaši sāpīgi
Kokteilis
Četri datumi, kuros dzimst uzvarētāji ar tērauda raksturu un dzelzs gribu – pārbaudi, vai esi sarakstā! 1
“Nabadzīga valsts to nevar atļauties!” Latvieši aktīvi diskutē par gaidāmajām brīvdienām, dēvējot to par “fenomenālu farsu”
Lasīt citas ziņas

Tāpēc rīt Valsts prezidents parakstīs rīkojumu, ar kuru atzīs par spēku zaudējušu savu aicinājumu J.Bordānam sastādīt Ministru kabinetu.

Tikšanās laikā Valsts prezidents pateicās J.Bordānam par mēģinājumu izveidot valdību un pauda nožēlu par politisko partiju nespēju vienoties par atbalstu J.Bordāna veidotajai valdībai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Valsts prezidents konsultācijas par iespējamo Ministru prezidenta amata kandidātu turpinās pēc valsts svētkiem. “Sagaidu, ka šo laiku politiskās partijas izmantos, lai turpinātu konsultācijas un meklētu kopsaucējus,” norāda Valsts prezidents.

Plānots, ka Valsts prezidents uzreiz pēc valsts svētkiem tiksies ar partijas “KPV LV” virzīto Ministru prezidenta amata kandidātu Aldi Gobzemu un partiju apvienības “Attīstībai / Par!” virzīto Ministru prezidenta amata kandidātu Arti Pabriku, lai uzklausītu viņu redzējumu par turpmāko valdības veidošanas procesu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.