Foto – Stock.xchng

Ventspilī par slepkavību aizturēta sieviete 3

Naktī uz trešdienu, 29. decembri, ap plkst. 03:00, saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem par izsaukumu uz dzīvokli Ventspilī, Lidotāju ielā, kur atrasts miris kāds 1972. gadā dzimis vīrietis, informē Valsts policija.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Lasīt citas ziņas

Mirušajam konstatēta durta brūce, nāves apstākļus un iemeslus šobrīd izmeklē policija uzsāktā kriminālprocesa ietvaros. Tas sākts pēc Krimināllikuma 116. panta – par slepkavību.

Saistībā ar notikušo ir aizturēta pārbaudāmā persona – 1984. gadā dzimusi sieviete, pavēstīja VP Kurzemes RP priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.