bkventspils.lv

Ventspilnieki nesekmīgi sāk otro cēlienu Eiropā 0

Latvijas basketbola klubs “Ventspils” Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņas otrā posma – “Top 16” turnīra – I apakšgrupas pirmajā spēlē otrdien ar rezultātu 69:77 (11:16, 16:14, 15:31, 27:16) izbraukumā piekāpās Vācijas komandai Oldenburgas “Ewe Baskets”.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 cipariem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro 15
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 133
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

Rezultatīvākais aizvadītajā mačā ventspilniekiem ar 23 gūtajiem punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām bija Mārtiņš Meiers, bet 16 punktus guva Džamars Jangs.

Savukārt “Ewe Baskets” vienībā ar 20 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām atzīmējās Ronalds Barels.

Mačā jau no pirmajām minūtēm dominēja mājinieki, kas ātri vien izvirzījās vadībā ar 7:0 un aptuveni šāds pārsvars saglabājās visu pirmo ceturtdaļu. Pēc desmit spēlētām minūtēm ventspilnieki zaudēja ar 11:16.

Otrajā ceturtdaļā komandas rādīja ļoti viļņveidīgu sniegumu – sākotnēji mājinieki panāca 20:11, tomēr turpinājumā sekmīgāk nospēlēja “Ventspils” un pietuvojās pretiniekiem līdz 18:20. Pēc minūtes pārtraukuma atkal sekmīgāk veicās “Ewe Baskets” komandai, kas divas ar pusi minūtes pirms puslaika beigām pirmoreiz mačā ieguva desmit punktu pārsvaru – 30:20.

Tomēr “Ventspils” nepadevās – divus punktus guva Meiers, bet piecus vienības jaunpienācējs Mamadi Diane un pēdējā minūtē viesi zaudēja vairs tikai ar 27:30. Šādi arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Pēc Artūra Bērziņa tālmetiena otrā puslaika sākumā “Ventspils” pietuvojās līdz 30:32, tomēr turpinājumā desmit punktus pēc kārtas guva mājinieki un rezultāts kļuva 30:42. Atlikušajā trešās ceturtdaļas posmā mājinieku dominance bija vēl lielāka un pirms pēdējām desmit minūtēm “Ventspils” jau zaudēja ar 42:61.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā ventspilnieki guva pirmos sešus punktus un arī turpinājumā lēnām deldēja pārsvaru, trīs minūtes pirms pamatlaika beigām jau zaudējot mazāk nekā desmit punktus – 62:71. Tomēr nopietnāk cīņā par uzvaru ventspilnieki iesaistīties nespēja un turnīra otro posmu sāka ar zaudējumu.

Otrajā šīs grupas pirmās kārtas spēlē Ruānas “Chorale” komanda no Francijas ar 68:63 (19:8, 15:18, 13:14, 21:23) izbraukumā pieveica Nīderlandes vienību Leidenes “Zorg En Zekerheid”.

Uzvarētājiem 18 punktus guva Filips Bro, bet “Zorg En Zekerheid” komandā ar 22 punktiem atzīmējās Vortijs de Jongs.

Nākamajā kārtā pēc nedēļas “Ventspils” uzņems “Zorg En Zekerheid” komandu, bet “Chorale” savā laukumā tiksies ar “Ewe Baskets”.