Foto – acidcow.com

Iedvesmojoši! Vēstule, ko Viktorija Bekhema rakstīja pati sev 18 gadu vecumā 0

Pievieno LA.LV

Domājams, mēs visi pazīstam Viktoriju Bekhemu – modes ikonu, dizaineri, laimīgu sievu un četru bērnu māti. Viss bija daudz citādāk jaunībā, kad viņa bija kūtra meitene ar problemātisku sejas ādu, pārāk zemu pašvērtējumu un lieko svaru.

Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
“Putins Madonā?” Cilvēki nespēj noticēt savām acīm, ieraugot ko ļoti mulsinošu pirms Līgo svētkiem
Lasīt citas ziņas

Reiz viņa parādījās uz žurnāla “Vogue” vāka ar paziņojumu, kas paredzēts pašai sev, tikai domāts tad, kad viņai bija 18 gadi. Rakstā ar nosaukumu “ko man vajadzēja toreiz zināt” Viktorija ar lasītājiem dalās savās emocijās un atklāj patieso būtību. Viņa stāsta, kā iepazinās ar savu tagadējo vīru un to, kā uzplauka viņu mīlestība. Šo vēstījumu būtu jāizlasa ikvienai jaunai meitenei, un jo īpaši tām, kuras tik agrā vecumā jau ir dzīves sarūgtinātas un domā, ka nekad nesastaps īstu mīlestību. Zelta vārdi!

Šķir lapu tālāk, lai izlasītu iedvesmojošo Viktorijas Bekhemas vēstuli!

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.