Kokteilis
Baudi

VIDEO. Ainars Bumbieris pārvērš reperu kolektīva “Olas” dziesmu valša ritmos0

Publicitātes foto

2015.gada jūnijā izdotajai reperu kolektīva OLAS dziesmai “Priekšnieku nav”, Ainars Bumbieris, Ata Ieviņa aranžijā, izveidojis jaunu skanējumu valša ritmos, kā arī izveidojis attiecīgu video noformējumu.

“Izveidojot 30 DIENU IZAICINĀJUMA dziesmu sarakstu un sagatavojot video katrai dziesmai, kopā ar savu komandu, izlēmu dziesmu sarakstā iekļaut kaut ko pavisam neparastu un vēl nebijušu, “ stāsta Latvijas mūzikas gada balvas Zelta Mikrofona nominants Ainars Bumbieris, “Uzrunāju Ati Ieviņu un slavenajai kolektīva OLAS dziesmai “Priekšnieku nav” izveidojām jaunu skanējumu valša ritmos. Šis ir nebijis gadījums, jo kad pieņēmu lēmumu, savu TOP 30 prezentēt saviem klausītājiem jaunā un Latvijas mūzikā vēl nepieredzētā veidā, pārāk daudzi vēlējās mani atrunāt no šī soļa uzskatot to par lieka laika tērēšanu. Es tā nedomāju, tādēļ dziesma ir sanākusi pietiekami “latviska”. Dziesmas teksts, šobrīd 2020. gadā, savu aktualitāti nav zaudējis.

30 DIENU IZAICINĀJUMA ietvaros ierakstīju četras jaunas kompozīcijas, kuras šī izaicinājuma laikā prezentēju – divas orģināldziesmas un divas pārveidotas orģināldziesmas. Izlēmu dziesmas paspilgtināt ar vienkāršiem video stāstiem par to, kā jūtos, ko redzu sev apkārt un kādu sajūtu vēlos nodot saviem klausītājiem. Katra diena ir kā jauns sākums, katra dienas dziesma ir cita un savādāka. 30 DIENU IZAICINĀJUMĀ prezentēju 30 dziesmas, 30 videoklipus, 30 stāstus, 4 jaunumus. Izaicinājuma sākums bija šā gada 30. jūnijā, jo tieši tad sākās 30 dienu atskaite, kad 29. jūlijā svinēšu savu dzimšanas dienu.
Ar šo 30 DIENU IZAICINĀJUMU plānoju noslēgt dziesmu ciklu par ziediem, lai turpmāk tik pat augstvērtīgā un kvalitatīvā līmenī piedāvātu jaunas orģinālkompozīcijas, savā izpildījumā un noteikti jaunā skanējumā.”

Dziesmas oriģinālie autori: Arvis Šķirus un Žanis Pavlovskis.
Dziesmas ieraksta producents Rolands Makarskis. Dziesma ierakstīta un māsterēta “Roland Records Studijā” Rīgā.

30 DIENU IZAICINĀJUMA – visu video atskaņošanas saraksts:

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Faktiskais ar Covid-19 inficēto skaits Latvijā varētu būt lielāks par oficiāli reģistrēto 1
4 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
9 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīgā vairs nebūs bezmaksas sabiedriskā transporta nevienos svētkos šogad 1
5 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Nav jēgas kliegt nedz “es no tā kovida nebaidos!”, ­nedz “tas ir mūsdienu mēris!”
2 stundas