VIDEO. Apledojis ceļš sagādā grūtības alnim nostāvēt kājās 9

Mednieks Tomass Salurs Sāremā salā, Igaunijā, iemūžinājis interesantu skatu, kā jauns alnis, kājām slīdot uz visām pusēm, mēģina šķērsot apledojušu meža ceļu.

Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kuras nākamnedēļ kā magnēti pievilks veiksmi
Kokteilis
“Nav saprotams, par ko!” Skatītāji komentē Atvaras uzvaru “Supernovā”, viedoklis ir arī Ainaram Mielavam
RAKSTA REDAKTORS
“Ārā taču tik lieli mīnusi!” Pauls neizpratnē, kāpēc šogad kurmji rok arī ziemā; izrādās – viņu dzīve ir interesantāka, nekā mums varētu šķist
Lasīt citas ziņas

Kā redzams mednieka uzņemtajā videomateriālā, apledojis ceļš arī savvaļas dzīvniekiem var būt bīstams un izraisīt traumas, taču šoreiz viss beidzies laimīgi un, šķersojis slideno ceļu, alnis devies tālāk savās gaitās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.